Reklama

Można zgłaszać prace do Suwalskiego Salonu Sztuki

Data:

- Reklama -

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki do udziału w kolejnej, szóstej już zbiorowej wystawie zatytułowanej Suwalski Salon Sztuki. Prace malarzy, rzeźbiarzy, grafików, rysowników oraz fotografów z Suwałk i okolic zostaną zaprezentowane w Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 w lipcu.

Zdj. główne: Suwalski Salon Sztuki 2015, fot. arch. Niebywałych Suwałk

Celem tegorocznej edycji Suwalskiego Salonu Sztuki jest stworzenie platformy dla aktywnych twórców, zarówno tych już znanych w lokalnym środowisku artystycznym, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją drogę twórczą, takich jak młodzi absolwenci uczelni artystycznych. Organizatorzy chcą, aby Galeria Sztuki Współczesnej Chłodna 20 przyciągała różnorodnością oraz świeżym spojrzeniem na sztukę współczesną.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń oraz Regulamin VI Suwalskiego Salonu Sztuki, wraz z załącznikami do pobrania, dostępne są na stronie internetowej www.soksuwalki.eu oraz pod linkiem https://soksuwalki.eu/aktualnosci/vi-suwalski-salon-sztuki-zgloszenia/. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z kuratorem wystawy, Patrycją Trzeciecką, pod numerami telefonu 87 5664211, 87 5638540, lub drogą mailową: patrycja.trzeciecka@soksuwalki.eu.

Udział w VI Suwalskim Salonie Sztuki jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, wraz ze wszystkimi wymaganymi materiałami, nie później niż do 17 maja 2024 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Barwne spotkanie z litewskim folklorem – niedzielny koncert w SOK-u

Niedzielny (14 kwietnia), wieczorny występ zwieńczył warsztaty tradycyjnych pieśni...

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

SOK zbiera zgłoszenia od wystawców na Majówkę Społeczną

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału...

Przybora na 102 (Mumio & Magda Umer) – fotorelacja

Właściwą relacje z wydarzenia znajdą państwo w linku poniżej. Fotografie...