Reklama

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców Kinder+Sport

Data:

- Reklama -

Kolejny Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving odbył się dziś (19 maja) w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Tym razem w obiekcie, w którym na co dzień rozgrywają swoje mecze siatkarze Ślepska Malow Suwałki, rywalizowali niezwykle ambitni chłopcy. Zawody rozegrano w czterech kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz drugi w historii – w singlach. W niedzielnych zmaganiach wzięły udział najlepsze drużyny chłopców z województwa podlaskiego, które uzyskały awans do finału w lokalnych turniejach eliminacyjnych.

Tak jak w przypadku dziewcząt – trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving w Katowicach, który odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2024 roku. W finałowych grach na Śląsku zagra liczna reprezentacja SUKSS Suwałki.

Turniejowe kwalifikacje, puchary i pamiątkowe medale wręczyli zawodniczkom i trenerom najlepszych zespołów Marek Klimaszewski, wiceprezes POZPS i trener SUKSS Suwałki, Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, Beata Harasimowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki, Kamil Skrzypkowski, asystent trenera Ślepska Malow Suwałki i Paweł Halaba, przyjmujący biało-niebieskich. W porannym otwarciu zawodów ponownie wziął natomiast udział Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, który przywitał wszystkich uczestników rywalizacji i oficjalnie otworzył niedzielne zmagania.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving

Kategoria singli chłopców: 1. SUKSS Suwałki 1 (Jakub Skrzypkowski); 2. SUKSS Suwałki 3 (Hubert Rybakiewicz); 3. SUKSS Suwałki 2 (Marcel Kochanowski)

Kategoria dwójek chłopców: 1. SUKSS Suwałki 1; 2. UKS Set Wasilków; 3. BAS I Białystok

Kategoria trójek chłopców: 1. SUKSS Suwałki 1; 2. Tytani Białystok; 3. BVT I Białystok

Kategoria czwórek chłopców: 1. Tytani Białystok; 2. SUKSS Suwałki 1; 3. SUKSS Suwałki 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

30. Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Dziewcząt Kinder+Sport

Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im....

Zmiany w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu...

Biało-niebiescy ostatecznie na jedenastym miejscu! Ślepsk Malow wygrał w Wieluniu 3:1

Miały być przynajmniej dwa sety, a udało się wygrać...

Dwie dekady w jednym klubie! Łukasz Rudzewicz kończy grę w Ślepsku. Biało-niebiescy wygrali z Barkomem 3:0!!!

Suwalscy kibice siatkówki mają powody do radości – poniedziałkowa...