Reklama

Film „Każdy wie lepiej” wkrótce w kinach

Data:

- Reklama -

Film w reż. Michała Rogalskiego – „Każdy wie lepiej”, na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w kinach od 5 sierpnia. W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy również m.in.: Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.

„Każdy wie lepiej” to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”… ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Film „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Pomysł na opowieść o coraz bardziej zauważalnym w polskim krajobrazie społecznym modelu rodziny patchworkowej – czyli takiej, która powstaje w wyniku ponownego zakładania rodzin przez ludzi rozwiedzionych lub owdowiałych, rozpoczynających nowy związek z dzieckiem lub dziećmi z pierwszego małżeństwa oraz bagażem wspomnień i doświadczeń – narodził się w głowie scenarzysty i producenta kreatywnego Krzysztofa Raka.

Mając scenariusz, Rak i jego partnerzy z firmy produkcyjnej Wonder Films, Klaudiusz Frydrych i Inga Kruk, zaczęli szukać odpowiedniego reżysera. Wybór padł na Michała Rogalskiego, który miał duże doświadczenie komediowe oraz pracował już z Joanną Kulig i Michałem Czerneckim. Efekty współpracy będzie można obejrzeć od 5 sierpnia m. in.: w Cinema Lumiere w Suwałkach.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu KAŻDY WIE LEPIEJ w Cinema Lumiere. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 4 sierpnia do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W jakich filmach zagrali razem Andrzej Seweryn i Grażyna Szapołowska?

Bilety wygrywają: Halina Bojsza i Aleksandra Opanowicz.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wygraj bilety na film „Gdzie śpiewają raki”

Od 19 sierpnia w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...

W Cinema Lumiere – „Elvis”

Twórca, wizjoner, nominowany do Oscara Buz Luhrmann (reżyser "Wielkiego...

„Paryż, 13. dzielnica” w Cinema Lumiere

Zachwycająca, stylowa love-story, która biorąc na warsztat dynamikę współczesnych...

„Ennio” w kolejnym Kinie konesera

We wtorek, 14 czerwca o godz. 18.30 w Cinema...
%d bloggers like this: