Reklama

II tura rekrutacji na studia – czyli druga szansa

Data:

- Reklama -

Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach rozpoczyna II turę rekrutacji! Na poszczególnych kierunkach zostały ostatnie, wolne miejsca.

Materiał partnera.

To powoduje, że osoby, które: nie zdążyły zarejestrować się w I turze, nie zostały po niej zakwalifikowane do przyjęcia, dopiero teraz podjęły decyzję o rozpoczęciu studiów, będą poprawiały egzamin maturalny… mają jeszcze szansę na rozpoczęcie studiów w październiku!

Oferta jest niezwykle bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Przypominamy – kandydaci mają do wyboru studia stacjonarne poranne oraz tzw. stacjonarne weekendowo-popołudniowe (dostosowane m. in. do osób pracujących lub wychowujących dzieci) na wielu kierunkach. Obie formy są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

Wydział Politechniczny:

BUDOWNICTWO
TRANSPORT
ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI
PRODUKCJA I PRZETWÓRSTWO SUROWCÓW ROLNICZYCH
INŻYNIERIA PRODUKCJI I TRANSPORTU (NOWOŚĆ) – st. II stopnia – magisterskie

Wydział Ochrony Zdrowia:

PIELĘGNIARSTWO
RATOWNICTWO MEDYCZNE
KOSMETOLOGIA
LOGISTYKA
BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (II stopnia – magisterskie)

Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny:

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
EKONOMIA
EKONOMIA (II stopnia – magisterskie)
FILOLOGIA
PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA (jednolite magisterskie – 5 letnie)

Szczegółowy opis kierunków, zasady, warunki i szczegóły rekrutacji: www.puz.suwalki.pl/kandydat/

DLACZEGO WARTO?

7 GŁÓWNYCH POWODÓW

  1. Bogata oferta kształcenia, ściśle związana z potrzebami rynku lokalnego. Szeroki i elastyczny wachlarz możliwości: 3 wydziały, kilkanaście praktycznych kierunków kształcenia, studia popołudniowo-weekendowe – wszystko dopasowane do potrzeb rynku. Absolwenci PUZ znajdą satysfakcjonującą pracę w swoim zawodzie.
  2. Świetna baza dydaktyczna, wykwalifikowana kadra i wysoka jakość kształcenia. Nowoczesne pracownie i laboratoria, Centrum Mechatroniczne, Centrum VR, Centrum Symulacji Medycznych oraz przestronne, piękne patio spełnią najśmielsze oczekiwania studentów. Studiowanie ułatwi też wirtualny dziekanat i elektroniczny indeks.
  3. Nowoczesny Dom Studenta. Zmodernizowany, w pełni przystosowany do europejskich standardów, pięciokondygnacyjny budynek wyposażony w dwie, panoramiczne windy. Do dyspozycji studentów jest ponad 150 miejsc noclegowych.
  4. Wysokie stypendia naukowe i socjalne. Ponad 2000 zł – nawet na taką, miesięczną kwotę wsparcia mogą liczyć studenci PUZ w Suwałkach.
  5. Koła zainteresowań, siłownia, strzelnica, Akademicki Związek Sportowy. Między zajęciami studenci nie mają prawa się nudzić – mogą korzystać z bogato wyposażonej siłowni i strzelnicy laserowej, włączyć się w działania kół zainteresowań czy uprawiać sport. Na potrzeby studentów w budynku Uczelni znajduje się też bar, a nawet oddział Poczty Polskiej.
  6. Erasmus – możliwość wyjazdu na studia za granicę. PUZ w Suwałkach współpracuje z kilkudziesięcioma ośrodkami naukowymi w całej Europie – m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Grecji i Turcji. Studenci mogą realizować część studiów na zagranicznych uczelniach, a dodatkowo zrealizować tam praktyki.
  7. Współpraca z regionalnymi firmami oraz instytucjami, samorządami i uczelniami wyższymi w całym kraju. Liczne kontakty i współpraca Uczelni z otoczeniem okołobiznesowym otwiera przed studentami wiele możliwości i dróg rozwoju.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Uniwersytet Dziecięcy uczy i bawi

Kreatywne budowanie, język chiński, pierwsza pomoc, warsztaty parkour to...

W PUZ czytanie Mickiewicza

Ballad i romansów Adama Mickiewicza w wykonaniu władz uczelni...

Studenci wrócili do Alma Mater

Rozpoczął się kolejny rok akademicki w Państwowej Uczelni Zawodowej...
%d bloggers like this: