Reklama

Najnowszy film z Tildą Swinton i Idrisem Elbą wkrótce w kinach

Data:

- Reklama -

Od 9 września w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć film w reżyserii George’a Millera – „Trzy tysiące lat tęsknoty”. Jeden z największych wizjonerów kina przedstawi zapierającą dech w piersiach opowieść o tym, że warto mieć marzenia.

To zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna fantastycznych wizji baśń dla dorosłych o wielkiej miłości silniejszej niż rozum i upływ czasu. Filmowa uczta wyszła spod ręki twórcy „Mad Maxa” i „Happy Feet”.

„Film przepełniony wiarą w moc opowieści, które nadają sens światu, a także o tym, że miłości zawsze warto dać szansę.” – LONDON EVENING STANDARD

Dr Alithea Binnie jest osobą mocno stąpającą po ziemi. Jej zadowolenie z życia bierze się po części z faktu, że już dawno przestała uganiać się za mrzonkami w poszukiwaniu szczęścia. Nie ma wygórowanych wymagań wobec świata, do którego podchodzi z dużą dawką sceptycyzmu. W życiu kieruje się zaś zdrowym rozsądkiem, zamiast ulegać porywom uczuć. Mimo tego, a może właśnie dlatego, pewnego dnia w jej życiu pojawia się najprawdziwszy dżin, który w zamian za swą wolność, oferuje jej spełnienie trzech życzeń.

Problem w tym, że Alithea zawodowo zajmuje się analizowaniem starożytnych podań oraz baśni i ma pełną świadomość, że takie igraszki z losem mogą się bardzo źle skończyć. Dżin jednak nie daje za wygraną. Aby zachęcić ją do wypowiedzenia życzenia, opowiada jej niesłychane historie ze swojej przeszłości. W końcu Alithea decyduje się wypowiedzieć życzenie, które zaskoczy zarówno dżina, jak i ją samą.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na wybrany przez siebie pokaz filmu TRZY TYSIĄCE LAT TĘSKNOTY w Cinema Lumiere w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 4 września do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Aktorzy „Trzech tysięcy lat tęsknoty” zagrali w filmach słynnej serii ekranizacji komiksów – w jakich? Bilety wygrywają: Andrzej Orłowski i Iza Jankowska.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Figura, Musiałowski, Schuchardt, Żurawski na „Chrzcinach”, jakich jeszcze nie było. Wygraj bilety

Komedia obyczajowa "Chrzciny" w gwiazdorskiej obsadzie, w "Cinema Lumiere"...

David Bowie w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

Film "Moonage Daydream" przybliży nam geniusz Davida Bowiego, jednego...

„Śubuk” w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

„Śubuk” to najnowsze dzieło producentów „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodziny”...

W Kinie konesera „Bohater”

Dwukrotny zdobywca Oscara (za „Rozstanie” i „Klienta”) powraca do...
%d bloggers like this: