Reklama

Nowa naczelnik Wydziału Kultury i Sportu wybrana

Data:

- Reklama -

W konkursie na stanowisko naczelnika w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Suwałkach najlepszą kandydatką zdaniem komisji okazała się być Agnieszka Małka, od lat związana z Suwalskim Ośrodkiem Kultury.

Agnieszka Małka była jedną z trzech osób, które złożyły swoje aplikacje do konkursu. Wybrana przez komisję kandydatka jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – na Wydziale Prawa i Administracji na kierunku prawo. Ukończyła także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji, a także liczne kursy i szkolenia. Agnieszka Małka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, w tym 10-letnie w jednostkach kulturalnych na stanowisku kierowniczym. W Suwalskim Ośrodku Kultury odpowiadała za Dział Promocji, Marketingu i Impresariatu.

Jak wynika z uzasadnienia komisji konkursowej: kandydatka wykazała się niezbędną wiedzą wymaganą na danym stanowisku. – Doświadczenie oraz znajomość zagadnień dotyczących obecnej pracy prognozują prawidłową realizację planowanych zadań na tym stanowisku – uznali członkowie komisji.

Trzy oferty wpłynęły na konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Kultury i Sportu

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W grudniu „Spotkania z Monodramem”. Wygraj zaproszenie na monodram aktorki Agnieszki Przepiórskiej

Międzynarodowe Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza" to...

Świętowanie XXX-lecia Raz, Dwa, Trzy – także w Suwalskim Ośrodku Kultury

Opisując piątkowy (25 listopada) koncert w SOK-u, posłużyć się...

Koncert pełen emocji. Zespoły „Rysa” i „Susz” wystąpiły w SOK-u

Letnie koncerty, na świeżym powietrzu, mają swój wyjątkowy klimat....
%d bloggers like this: