Reklama

„Patrz, jak kręcą” w Kinie konesera

Data:

- Reklama -

Reżyser Tom George bierze na warsztat opowieść kryminalną – klasyk w stylu Agathy Christie. Na ekranie między innymi: Sam Rockwell, Harris Dickinson, Saoirse Ronan. Film „Patrz, jak kręcą” w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć w cyklu „Kino konesera”, objętym patronatem naszego portalu, we wtorek – 11 października.

„Patrz, jak kręcą” to klasyka kryminalna jak się patrzy. Mamy morderstwo, licznych podejrzanych – każdy miał motyw, by uśmiercić reżysera – Leo Köpernicka (Adrien Brody). Mamy i duet detektywów, którzy spróbują rozwikłać zagadkę – doświadczonemu inspektorowi Stoppardowi (Sam Rockwell) partneruje młoda, entuzjastyczna policjantka Stalker (Saoirse Ronan).

Ofiarą jest znany reżyser, a podejrzanymi – gwiazdy West Endu. Rzecz dzieje się w latach 50-tych XX wieku i to podczas świętowania sukcesu sztuki, a jakże – Agathy Christie pt. „Pułapka na myszy”. Atmosfera w teatrze w trakcie śledztwa zagęszcza się coraz bardziej, a akcja nabiera tempa, gdy „Sherlock i Watson” w wersji Toma George’a zaczynają deptać mordercy po piętach.

(From L-R): Reece Shearsmith, Ruth WIlson and David Oyelowo in the film SEE HOW THEY RUN. Photo by Parisa Taghizadeh. Courtesy of Searchlight Pictures. © 2022 20th Century Studios All Rights Reserved

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu PATRZ, JAK KRĘCĄ w Cinema Lumiere w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 7 października do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl prawidłową odpowiedź na pytanie: Który polski teatr jako pierwszy wystawił „Pułapkę na myszy”?

Bilety wygrywają: Aleksandra Opanowicz i Aneta Wierzchowska.

Pokaz filmu „Patrz, jak kręcą” w cyklu Kino Konesera w Cinema Lumiere w Suwałkach

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Figura, Musiałowski, Schuchardt, Żurawski na „Chrzcinach”, jakich jeszcze nie było. Wygraj bilety

Komedia obyczajowa "Chrzciny" w gwiazdorskiej obsadzie, w "Cinema Lumiere"...

W Kinie konesera „Bohater”

Dwukrotny zdobywca Oscara (za „Rozstanie” i „Klienta”) powraca do...

„Silent Twins” Agnieszki Smoczyńskiej w cyklu „Kino konesera”

We wtorek, 8 listopada o godz. 19:00 warto zajrzeć...

Film o Annie Przybylskiej wkrótce w Cinema Lumiere

Od 7 października w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...
%d bloggers like this: