Reklama

#TeamKwapisiewicz górą w charytatywnym meczu w Gołdapi

Data:

- Reklama -

Szczytny cel i wspaniałe, sportowe emocje. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki po raz pierwszy rywalizowali w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gołdapi, gdzie rozegrano wewnętrzną gierkę z udziałem publiczności. W bezpośrednim starciu górą okazali się zawodnicy prowadzeni przez trenera Dominika Kwapisiewicza, którzy pokonali zespół trenera Mateusza Kuśmierza 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:21). MVP spotkania został Miran Kujundzić (#TeamKwapisiewicz), który otrzymał pamiątkową statuetkę z rąk Pawła Papke, posła na Sejm RP, wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce mężczyzn.​​​

Mecz poprzedziło wręczenie pamiątkowej, spersonalizowanej koszulki Ślepska Malow Suwałki, którą przekazał Zbigniewowi Konobrockiemu, dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki.

Wynik był jednak sprawą drugorzędną, a to z uwagi na prowadzoną tego wieczoru zbiórkę charytatywną na rzecz Igi Lelo, młodej gołdapianki cierpiącej na wrodzone wady rozwojowe serca. Licznie zgromadzeni kibice wspierali nie tylko rywalizujących na parkiecie siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, ale również dziewczynkę. Bilety na mecz miały formę „cegiełki wsparcia”. Na wszystkich obecnych w hali czekał słodki poczęstunek.

W trakcie wydarzenia wylicytowano m.in. rejs katamaranem wodami jeziora Gołdap, karnet na zajęcia w siłowni, podwójny bilet na tegoroczny finał Ligi Narodów w siatkówce mężczyzn w Gdańsku oraz zestawy kibica Ślepska Malow Suwałki.

Do puszki trafiło 8 450,53 złotych.

#TeamKwapisiewicz – #TeamKuśmierz 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:21)

#TeamKwapisiewicz: Matías Sánchez, Arkadiusz Żakieta, Miran Kujundžić, Dominik Depowski, Andreas Takvam, Łukasz Rudzewicz, Mateusz Czunkiewicz (libero)

#TeamKuśmierz: Mariusz Magnuszewski, Bartosz Filipiak, Paweł Halaba, Adrian Buchowski, Przemysław Smoliński, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz (libero)

MVP: Miran Kujundžić (#TeamKwapisiewicz)

Sędzia pierwszy: Szymon Łoszewski

Sędzia drugi: Anna Grygoruk

Sędziowie liniowi: Paweł Wasilewski, Bogusław Jejer.

Fot. Miłosz Kozakiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Dwie dekady w jednym klubie! Łukasz Rudzewicz kończy grę w Ślepsku. Biało-niebiescy wygrali z Barkomem 3:0!!!

Suwalscy kibice siatkówki mają powody do radości – poniedziałkowa...

„Piątka za piątkę” – skorzystaj z promocji

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu...

Ślepsk wciąż na fali – wygrana z Nysą 3:2!!!

Niektórzy jeszcze czują poświąteczne rozleniwienie, jednak nie suwalscy siatkarze....

Ślepsk Malow Suwałki wygrywa w Kędzierzynie-Koźlu 3:1! ZAKSA poza fazą play-off?

W Wielki Piątek (29 marca) siatkarze Ślepska Malow Suwałki...