Reklama

Wracają „Pomieszane historie”. Wygraj zaproszenie na widowisko muzyczno-taneczne Studia Tańca Radość

Data:

- Reklama -

Zapraszamy na kolejną odsłonę widowiska muzyczno-tanecznego w wykonaniu Studia Tańca Radość. Przed nami pełna zwrotów akcji historia ze znanymi, bajkowymi postaciami w roli głównej! Należy jednak zachować szczególną uwagę… przez przypadek, niesforni czytelnicy spowodowali niemałe zamieszanie na bibliotecznych półkach!

Fot. Suwalski Ośrodek Kultury

Spektakl odbędzie się 19.05.2023 o godz. 18.00 w Sali im. A Wajdy, ul. Jana Pawła II 5 (bilety 40 zł z Suwalską Kartą Mieszkańca – zniżki do 50%). Podczas spektaklu wykorzystywana jest głośna muzyka, liczne efekty multimedialne i stroboskopowe (światło pulsujące z dużą częstotliwością). Osoby wrażliwe proszone są o zachowanie szczególnej ostrożności.

Trudno orzec, które z tych zdań: „Dzień dobry, witam Was w bibliotece…”, czy raczej: „możecie się zrelaksować i przygotować na dwugodzinną przygodę…” wprawiły przybyłą do biblioteki klasę w swoisty dysonans. A może to właściwie przywiązanie do nowych technologii i uwielbienie do zapewniających nieustanną rozrywkę smartfonów?

Niemniej jednak, bliska relacja ze światem literatury zainicjowała ciąg specyficznych i niekontrolowanych zdarzeń w bibliotece i tytułowe „Pomieszane historie”.

Widowiska w reżyserii Iryny Popovej z tekstami Pawła Bydelskiego zawsze gwarantowały świetną zabawę. Tym razem za sprawą zgranego tandemu widzowie przeniosą się do świata dobrze wszystkim znanych baśni, jednak trochę „zmienionych” przez niesforną klasę ze szkoły podstawowej. Podczas wizyty w miejskiej bibliotece, gdzie dzieci miały oswoić się z lekturą, przypadkiem spowodowały baśniową katastrofę!

Zapraszamy na widowisko muzyczno-taneczne w wykonaniu Studia Tańca Radość Suwalskiego Ośrodka Kultury. Przed widzami zostanie zaprezentowana historia, w której obok fantastycznej oprawy wizualnej i tanecznej, główną rolę odgrywać będą wartości takie jak odpowiedzialność i szacunek… jak w baśni.


Aby wziąć udział w losowaniu zaproszenia dla 2 osób na spektakl „Pomieszane historie”, wystarczy do dnia 14 maja do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosił pierwszy spektakl w Suwalskim Ośrodku Kultury wyreżyserowany przez Irynę Popovą? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Gwiazdy ze świata i polski akcent na koniec. Piątkowe koncerty 17. SBF

Malkontenci narzekający, że festiwal bluesowy zmierza w złą stronę...

Sukces Agaty Obuchowskiej z Art VOICE w Hiszpanii

Agata Obuchowska, utalentowana uczestniczka zajęć w studiu piosenki Art...

W lipcu 5. edycja Festiwalu „Wigrosfera”. Gwiazdą wydarzenia będzie fiński zespół Ensemble Gamut!

Festiwal "Wigrosfera" to wyjątkowe wydarzenie, które łączy muzykę z...