Reklama

Trwa Augustów is the Future Festival (fotorelacja z koncertów)

Data:

- Reklama -

Świat muzyki i piękno natury razem tworzą harmonię, która porusza serca i dusze. Właśnie tę harmonię próbuje uchwycić wydarzenie o nazwie Augustów is the Future Festival – festiwal, który łączy w sobie koncerty, wydarzenia kulturalne, artystyczne, warsztaty i spotkania.

Założeniem festiwalu jest budowanie partnerskiej relacji człowieka z naturą. Chodzi o doświadczenie, odczucie, przemyślenie i przekazanie dalej. Małymi krokami zmienia się świat, a Augustów is the Future Festival jest jednym z tych małych kroków.

Festiwal rozpoczął się 21 lipca występami takich artystów jak: Ania Leon, Luxtorpeda, Karaś/Rogucki. Jednak to dopiero początek.

Sobota, drugi dzień festiwalu, zapowiada się równie ekscytująco. Wśród artystów, którzy wystąpią na augustowskiej scenie, znajdują się:

Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. Jego debiutancka płyta „Wilczełyko” wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej dzięki swojej prostocie i autentyczności. Jego muzyka to gitarowe brzmienia o szczególnym klimacie, folkowym i mocno grunge’owym charakterze.

Natalia Przybysz to kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Jeden z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej. Każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem.

Brodka to jedna z najbardziej docenianych polskich wokalistek. Obecna na scenie od najmłodszych lat, nie raz zaskakiwała nas swoimi przemianami muzycznymi, jak i wizerunkowymi. Jej ostatnie wydawnictwo, „Brut” z 2021 roku, przyniosło kolejną metamorfozę oraz zwrot w kierunku elektroniki oraz trip-hopu.

Fot. Anna Brzozowska

2 KOMENTARZE

  1. Było super!! Mam nadzieję, że kolejne edycje też będą obfitować w takie gwiazdy! Zalewski jak wisienka na torcie – rewelacyjny kontakt z publicznością! Dziękuję, Augustów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Ostatni dzień Augustów is The Future Festival – zagrali: Muchy, Smolik / Kev Fox oraz Krzysztof Zalewski (foto)

Ostatniego, trzeciego dnia Augustów is The Future Festival na...

Przybysz, Skubas, Brodka wystąpili w Augustowie (dużo zdjęć)

Kolejny dzień koncertów podczas Augustów is The Future Festival...

Cała masa wrażeń! Przed nami festiwalowy tydzień

W tym tygodniu Olecko i Augustów konkurują ze sobą...

Najlepsze restauracje w Polsce 2023 – dwie z nich są w Augustowie

Za nami finał XII edycji elitarnego przewodnika Poland 100...