Reklama

Miasto ogłasza konsultacje w sprawie transportu publicznego

Data:

- Reklama -

W poniedziałek, 28 sierpnia rozpoczną się konsultacje społeczne w celu zwiększenia dostępności transportu publicznego i mobilności w mieście. To ważny krok w kierunku stworzenia bardziej przyjaznego środowiska dla mieszkańców.

Zarządzenie Nr 327/2023 Prezydenta Miasta Suwałk datowane na 25 sierpnia 2023 r. wyznacza ramy konsultacji. Celem konsultacji jest pozyskanie opinii mieszkańców na temat dostępności transportu publicznego oraz mobilności w Suwałkach. Głównie chodzi o analizę potrzeb osób z niepełnosprawnościami i seniorów.

Termin konsultacji został ustalony od 28 sierpnia 2023 r. do 19 września 2023 r. W tym czasie wszyscy mieszkańcy mają okazję wyrazić swoje opinie i sugestie dotyczące poprawy transportu publicznego w mieście.

Konsultacje będą prowadzone w różnych formach, aby zapewnić jak najszerszy udział społeczności. Wśród nich znajduje się możliwość składania pisemnych uwag za pomocą specjalnie przygotowanego formularza. Wypełnione formularze można przesyłać drogą mailową na adres gk@um.suwalki.pl lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Ponadto, dostępne będą specjalne urny w kilku lokalizacjach, gdzie będzie można wrzucać wypełnione formularze.

Jednak to nie wszystko. Dla tych, którzy preferują bezpośrednią interakcję, zaplanowano otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 29 sierpnia 2023 r. o godzinie 11:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach (ul. Mickiewicza 1, sala 26). Jest to doskonała okazja, aby na żywo podzielić się swoimi pomysłami i opiniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Limity pasażerów w „empekach” to fikcja?

Komunikacja miejska to jeden z obszarów objętych znacznymi ograniczeniami...

Bilety w Suwałkach ponownie za złotówkę

mPay i Masterpass po raz kolejny zachęcają pasażerów do...

Komunikacja miejska coraz droższa, ale będą nowe połączenia

Komunikacja miejska w Suwałkach jesienią przejdzie metamorfozę. Szykują się...