Reklama

Inauguracja Lotto Ekstraligi Badmintona

Data:

- Reklama -

Za nami udana inauguracja Lotto Ekstraligi Badmintona dla SKB Litpol Malow. W meczu pierwszej kolejki suwalczanie odnieśli zwycięstwo bez straty, wygrywając 7:0.

W pierwszym meczu na boisko wyszły gry podwójne mężczyzn oraz kobiet. W deblu męskim SKB reprezentowali Robert Cybulski oraz Przemysław Szydłowski. Zmierzyli się oni z parą Kacper Górniak/Patryk Kordek. Po 32 minutach górą w tym meczu byli suwalczanie, wygrywając wynikiem 2:1 w setach.

Równolegle na boisku obok rozgrywał się mecz gry podwójnej kobiet. Po przeciwnych stronach siatki stanęły Anastasiya Khnomich w parze z Karoliną Szubert oraz Jessica Orzechowicz w parze z Julią Szajner. Nastia z Karoliną wygrały w dobrym stylu wynikiem 15:11 i 15:3.

W następnej kolejce na kortach zameldowali się nasi męscy singliści, którzy odnieśli zwycięstwa w swoich meczach. Danylo Bosniuk pokonał Łukasza Cimosza wynikiem 2:1, a Andrzej Niczyporuk pokonał Adama Bogacza 2:0.

W kolejnym rzucie do gry przystąpiły nasze panie w grze pojedynczej. Z dobrej strony zaprezentowała się nowa zawodniczka – Xu Wei, która pokonała Maję Janko 15:10 i 15:10. Również Ulyana Volskaya zagrała bardzo dobre spotkanie, w którym pokonała Jessicę Orzechowicz 15:13 oraz 15:9. Kropkę nad i postawił nasz mixt – Mikołaj Szymanowski grający w parze z Xu Wei. Pokonali oni Łukasza Cimosza oraz Maję Janko wynikiem 15:6 i 15:12.

SKB Litpol – Malow w składzie: Danylo Bosniuk, Robert Cybulski, Andrzej Niczyporuk, Michał Sobolewski, Adam Szolc, Przemysław Szydłowski, Anastasiya Khomich, Oliwia Niedźwiedzka, Karolina Szubert, Ulyana Volskaya oraz Wei Xu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Badmintoniści w trzeciej rundzie Lotto Ekstraligi

Już w najbliższy wtorek (12 grudnia) o godzinie 15:00...

Bardzo dobre mecze podczas 3 rundy Lotto Ekstraligi Badmintona

W hitowym meczu 3 rundy Lotto Ekstraligi w suwalskiej...

Przed nami 3 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższy wtorek o godzinie 15:00 rozegrana zastanie...

SKB Litpol – Malow ze srebrem w Pucharze Polski

Za nami kolejna edycja Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn...