Reklama

Sprzedaż biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego

Data:

- Reklama -

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o procesie sprzedaży biletów na zbliżający się XIV Memoriał Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 7-8 października w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Sprzedaż, podobnie jak w przypadku dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024, została podzielona na dwa etapy. Co ważne, będzie możliwy zakup biletu jednodniowego i dwudniowego, obejmującego wszystkie cztery mecze pierwszego i drugiego dnia XIV Memoriału Józefa Gajewskiego.

W pierwszym etapie bilety na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego trafią do puli sprzedaży elektronicznej. Wejściówki na coroczne wydarzenie będą dostępne od 29 września na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl. Początek sprzedaży elektronicznej zaplanowano na godzinę 17:00.

Drugim etapem sprzedaży biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego będzie dystrybucja stacjonarna. Wejściówki będą dostępne 8 października w kasie biletowej, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”, od godziny 15:30.

Ceny biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego*:

  • jednodniowy – 20 złotych
  • dwudniowy – 35 złotych

*W czasie trwania XIV Memoriału Józefa Gajewskiego nie obowiązują żadne ulgi. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 3 (bez miejsca siedzącego). 

– W ramach XIV Memoriału Józefa Gajewskiego, corocznego siatkarskiego wydarzenia poświęconego pamięci byłego Prezydenta Miasta Suwałk w latach 1981-1987 oraz 2002-2010, zobaczymy w akcji Bogdankę LUK LublinEnea Czarnych RadomTrefl Gdańsk oraz gospodarzy – Ślepsk Malow Suwałki. Wydarzenie w całości pokaże telewizja Polsat Sport.

Warto przypomnieć, że w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego zwyciężyli siatkarze Trefla Gdańsk, którzy pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wówczas zawodnicy z Radomia, którzy zwyciężyli ze Ślepskiem Malow Suwałki po emocjonującym tie-breaku. Gospodarzom nie udało się wtedy obronić tytułu, wywalczonego w 2021 roku, po finałowym zwycięstwie z… Treflem. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego, został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk, który poprowadził swój zespół do dwóch zwycięstw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Pięć kolejnych przegranych i basta! Skra Bełchatów – Ślepsk Malow Suwałki 1:3

We wtorkowym (5 grudnia) meczu X kolejki PlusLigi Ślepsk...

Siatkarze z Łotwy i Bydgoszczy wygrali młodzieżowy turniej

Daugavpils 2005 z Łotwy i BKS Chemik Bydgoszcz triumfatorami...

Niemoc biało-niebieskich trwa. Bogdanka LUK Lublin – Ślepsk Malow Suwałki 3:0

Kibice suwalskiego klubu z niepokojem oczekiwali wyjazdowego meczu w...

W tym tygodniu: Młody jazz, blues i inne atrakcje

Instytucje, ośrodki i domy kultury z Suwałk, Sejn, Wigier,...