Reklama

SKB Litpol Malow w drodze po dwudziesty tytuł w Lotto Ekstralidze Badmintona

Data:

- Reklama -

SKB Litpol Malow rozpoczyna nowy sezon pełen optymizmu i ambitnych celów. Skład drużyny na ten sezon został oficjalnie przedstawiony w poniedziałek, 25 września.

Jednym z wydarzeń poprzedzających konferencję prasową z okazji rozpoczęcia sezonu było przekazanie informacji zawodnikom na temat szczegółów działalności sponsora tytularnego – spółki Malow oraz zwiedzanie hali produkcyjnej. Firma Malow, która posiada aż sześć hal produkcyjnych na terenie Suwałk, dostarcza nie tylko szafki swoim klientom, ale też niezbędne akcesoria do gry w badmintona.

Warto zaznaczyć, że firma Malow przoduje w robotyzacji i automatyzacji swoich linii produkcyjnych. To kluczowy krok w kierunku „zielonej” produkcji, nie bez znaczenia w tym procesie jest farma fotowoltaiczna o mocy 2,3 MW, pokrywająca dużą część zapotrzebowanie firmy na energię. Firma Malow planuje kolejną inwestycję w tym zakresie, jest również zaangażowana w projekt wodorowy we współpracy z Politechniką Łódzką, co jest kolejnym dowodem na zaawansowanie w dziedzinie nowoczesnych technologii. Produkty firmy, począwszy od mebli i szafek zaopatrzonych m.in. w grzałki, suszarki, wentylatory i ładowarki do telefonów, są stale udoskonalane. Najnowszym produktem są inteligentne szafki, które można otwierać, zamykać i wynajmować zdalnie przez internet.

Nie tylko inwestycje w technologię i nowe produkty są priorytetem firmy Malow. Od wielu lat aktywnie wspiera ona liczne przedsięwzięcia kulturalne, oświatowe oraz sportowe. Nie tylko Suwalski Klub Badmintona, ale także Wigry Suwałki i Ślepsk Malow Suwałki mogą cieszyć się pomocą finansową od tej spółki.

Jak zaznaczyli podczas konferencji prasowej Henryk Owsiejew, właściciel firmy i Roman Kaleta – prezes Malow – obaj liczą na emocjonujący sezon, wierząc, że badmintoniści są gotowi na rywalizację i dążenie do zdobycia kolejnych trofeów.

W składzie SKB Litpol Malow wystąpią: Danylo Bosniuk, Samy Corvee, Robert Cybulski, Michał Łogosz, Andrzej Niczyporuk, Leo Rossi, Michał Sobolewski, Adam Szolc, Przemysław Szydłowski, Kamila Augustyn, Anastasiya Khomich, Oliwia Niedźwiedzka, Karolina Szubert, Ulyana Volskaya oraz Wei Xu. 

W pierwszym ligowym meczu w sezonie 2023/2024, Suwalski Klub Badmintona Litpol – Malow podejmie na własnym parkiecie drużynę KS Badminton Kobierzyce. Mecz odbędzie się w 25.09.2023 (poniedziałek), w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach o godzinie 19:00.  

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Przed nami 3 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona

Już w najbliższy wtorek o godzinie 15:00 rozegrana zastanie...

SKB Litpol – Malow ze srebrem w Pucharze Polski

Za nami kolejna edycja Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn...

„Muzyczne Dekady”: Świętowanie niepodległości poprzez śpiew i taniec

W piątek, 10 listopada w II Liceum Ogólnokształcącym im....

Druga runda Lotto Ekstraligi Badmintona

W drugiej kolejce Lotto Ekstraligi Badmintona, która odbyła się...