Reklama

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „BizneSÓWKI – zaPARKuj swój Biznes”

Data:

- Reklama -

Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach oraz Prezydent Miasta Suwałk zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w tegorocznej edycji konkursu „BizneSÓWKI – zaPARKuj swój Biznes”. To wyjątkowa okazja dla młodych przedsiębiorczych umysłów, aby zaprezentować swoje pomysły i zdobyć nagrody finansowe.

Konkurs „BizneSÓWKI – zaPARKuj swój Biznes” odbędzie się w okresie od 1 października do 8 grudnia 2023 r. Jest to już tradycyjne wydarzenie, ale w tym roku ma pewne istotne zmiany. Konkurs będzie przebiegać wyłącznie w kategorii indywidualnej, co daje uczestnikom szansę na jeszcze większą kreatywność i samodzielność.

Głównym celem konkursu jest stworzenie platformy, która pobudzi rozwijanie suwalskiej przedsiębiorczości wśród uczniów szkół ponadpodstawowych mających siedziby na terenie Miasta Suwałki. Organizatorzy chcą zachęcić młodzież do uruchamiania i rozwijania własnych firm w mieście.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi opracować i zgłosić pomysł biznesowy poprzez przygotowanie biznesplanu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który stanowi załącznik nr 1 do regulaminu konkursu. Termin składania zgłoszeń mija 8 grudnia 2023 r. Wszystkie dokumenty i formularze dostępne są na stronie PNTPW.

Najważniejszym punktem konkursu jest oczywiście nagroda. Zwycięskie pomysły biznesowe zostaną nagrodzone wsparciem finansowym:

    1. miejsce – 7000 zł,
    1. miejsce – 5000 zł,
    1. miejsce – 3000 zł.

To nie tylko atrakcyjne nagrody finansowe, ale także szansa na rozwinięcie własnego pomysłu i być może – zrealizowanie go w praktyce.

Finał konkursu oraz prezentacja pomysłów biznesowych przed komisją konkursową odbędzie się 18 grudnia br. w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach. To okazja do zaprezentowania swojego projektu przed ekspertami oraz szansa na zdobycie cennych wskazówek i kontaktów w świecie biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

BizneSÓWKI – ZaPARKuj swój biznes: PET, ekosamochody i rękodzieło

W środę, 21 grudnia odbył się finał VI edycji...

Biznesowa agenda Parku Technologicznego. Konkurs dla młodzieży, zajęcia, Forum Pogranicza i nowa strefa coworkingowa

W październiku, listopadzie i grudniu w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód...

Najlepsze pomysły biznesowe nagrodzone. Zwycięzca wygrał 7 tys. złotych (audio)

Do ścisłego finału konkursu "Biznesówki - ZaPARKuj swój biznes"...

Kandydat na prezydenta Suwałk krytykuje politykę inwestycyjną, chce obniżyć podatki (wideo)

Grzegorz Mackiewicz, desygnowany przez Prawo i Sprawiedliwość na kandydata...