Reklama

ZBM TBS ogłasza ankietę dla mieszkańców. W planach budowa kolejnego bloku

Data:

- Reklama -

Suwałki wciąż rozwijają swoją ofertę mieszkań na wynajem. Mieszkańcy miasta, którzy marzą o własnym lokum lub szukają komfortowego miejsca do zamieszkania, mają teraz szansę wnieść swój wkład w projekt budowy nowego budynku mieszkalnego. Miejska spółka ZBM TBS, odpowiedzialna za inwestycje w Suwałkach, ogłosiła ankietę, która ma na celu pozyskanie informacji od potencjalnych najemców.

Na zdj. głównym budynek A, źródło: ZBM TBS

Ankieta, dostępna dla wszystkich zainteresowanych, ma charakter wyłącznie informacyjny. Jej wypełnienie to krok w kierunku pozyskania przez spółkę informacji na temat zainteresowania tematem wynajmu mieszkania z opcją przyszłego zakupu. Dane kontaktowe, podane przez uczestników ankiety, pozwolą pracownikom ZBM TBS na wcześniejsze i indywidualne powiadomienie o terminie rozpoczęcia naboru kandydatów na wynajem lokalu w nowym budynku, który ma powstać przy ul. Rodziny Rylskich w Suwałkach, znany jako budynek B.

Planowane jest wybudowanie tego bloku dzięki kredytowi zaciągniętemu przez Spółkę w ramach tzw. finansowania zwrotnego z Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie. Dodatkowo, Miasto Suwałki zaangażuje się w projekt, udzielając bezzwrotnego grantu również z BGK. Co istotne, przyszli najemcy będą mieli szansę uczestniczyć w kosztach budowy swojego lokalu aż do 30%, co stanowi unikalną okazję dla mieszkańców Suwałk. Będzie to czwarty blok zrealizowany w tej formule na terenie miasta.

Ankieta, która jest dostępna dla mieszkańców, zawiera pytania dotyczące takich kwestii jak dochód netto na członka rodziny, stopień niepełnosprawności potencjalnego najemcy, preferowana wielkość mieszkania, źródła dochodu gospodarstwa domowego oraz posiadanie tytułu prawnego do lokalu mieszkalnego na terenie Gminy Miasto Suwałki. Odpowiedzi na te pytania pozwolą ZBM TBS na lepsze zrozumienie potrzeb społeczności i dostosowanie oferty do oczekiwań mieszkańców.

Ogłoszenie ankiety stanowi ważny krok w dążeniu Suwałk do zapewnienia swoim mieszkańcom nowych, atrakcyjnych możliwości mieszkaniowych.

4 KOMENTARZE

  1. Dotyczy odpowiedzi wyżej do ANONIM. Weź człowieku się ogarnij.Parki, zieleń a ludzie niech pod drzewami mieszkają. Jak chcesz zieleni to się przeprowadź na wioskę . A najlepiej do dżungli tam się odnajdziesz.

    • Weź człowieku się ogarnij. Parki, zieleń, a ludzie niech pod drzewami mieszkają.Jak chcesz zieleni , przyrody to wyprowadź się na wioskę . A najlepiej do dżungli , tam napewno znajdziesz coś dla siebie i odnajdziesz cel swojego życia.

    • Nie no, bo po co rozbudowywać miasto i żeby się rozwijało, a najlepiej żeby młodzi ludzie mieszkali pod mostem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kolejny blok ZBM TBS gotowy

Klucze do mieszkań w pierwszym z budynków ZBM TBS...

Powstają kolejne mieszkania komunalne

Zakończył się remont kamienicy przy ulicy Sejneńskiej 22, gdzie...

Nie tylko w Suwałkach buduje się mniej. Eksperci alarmują – za 2 lata nie będzie już nowych mieszkań

Deweloperzy wstrzymują inwestycje, ale mieszkań nie powinno zabraknąć -...

Blok ZBM TBS: Chętnych trzy razy więcej niż mieszkań

Zakończył się nabór kandydatów zainteresowanych mieszkaniami w bloku ZBM...