Reklama

„Uśmiech losu”, filmowa podróż po malowniczych greckich plenerach w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego

Data:

- Reklama -

1 grudnia w Cinema Lumiere w Suwałkach na ekranie zagoszczą malownicze greckie plenery, piękne kobiety i rodzinne tajemnice w najnowszym filmie Andrzeja Jakimowskiego, zatytułowanym „Uśmiech Losu”.

Reżyserią tego filmu zajął się Andrzej Jakimowski, znany z takich filmów jak „Imagine”, „Sztuczki”, „Zmruż oczy” i „Pewnego razu w listopadzie”. Twórca podąża śladami życia i twórczości fotografa Jacka Przybyłowskiego, kreując magiczną opowieść osadzoną w malowniczych krajobrazach greckiej wyspy.

W rolach głównych zobaczymy utalentowanego Mateusza Kościukiewicza, laureata Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł, który wcieli się w postać Andrzeja, fotografa ze Śląska. Jego partnerami na ekranie będą uznany grecki aktor Themis Panou oraz wschodząca gwiazda helleńskiego kina, Ifigeneia Tzola.

Film „Uśmiech Losu” opowiada historię Andrzeja, który przybywa na małą grecką wyspę, by objąć spadek po stryju. Plan sprzedaży odziedziczonej posiadłości i powrót do kraju komplikują się, gdy Andrzej poznaje piękną Lenę, w której kompletnie się zakochuje. To spotkanie zmieni jego spojrzenie na świat, zmuszając go do zastanowienia się nad sensem życia i pytania, co tak naprawdę jest najważniejsze.

„Uśmiech losu” to nie tylko filmowa podróż po urokliwych greckich plenerach, ale także opowieść o poszukiwaniach szczęścia, miłości i własnego miejsca na ziemi. Czarująca, pełna emocji i czułego humoru historia, która z pewnością uwiedzie wszystkich miłośników kina oraz fanów greckiego klimatu.


Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na „Uśmiech losu”, wystarczy do 22 listopada do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Który film Andrzeja Jakimowskiego otrzymał najwięcej nagród?

Bilety wygrywają: Barbara Hołub i Emilia Szymańska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wejdź do „Strefy interesów” – wygraj bilety do Cinema Lumiere

Od 22 marca kinomani będą mieli okazję przenieść się...

Romantyczna symfonia wkrótce w Cinema Lumiere. Wygraj bilety na „Miłość bez ostrzeżenia”

15 marca to data, którą wszyscy miłośnicy kina powinni...

Marcowe „Kino konesera”: Wygraj bilety na film „Impresjoniści”

We wtorek, 5 marca, miłośnicy kina oraz sztuki będą...

„Biała odwaga” w marcu w Cinema Lumiere (wygraj bilety)

Pokazy filmu "Biała odwaga" w Cinema Lumiere już od...