Reklama

Bob Marley w lutym w kinach

Data:

- Reklama -

Od 16 lutego w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć film „BOB MARLEY: ONE LOVE”. Produkcja, oparta na życiu i twórczości legendarnego Boba Marleya to hołd dla tej ikony muzyki reggae, która nie tylko zdefiniowała gatunek, ale również stała się inspiracją dla kolejnych pokoleń na całym świecie.

Film, stworzony we współpracy z rodziną Marleyów, przenosi widzów w fascynującą podróż przez życie artysty, ukazując jego niezwykłą drogę od trudnych początków do miejsca, które zajmuje w historii muzyki. Reżyserem biografii jest Marcus Green, znany z filmu „King Richard: Zwycięska Rodzina”. Jego umiejętność ukazania głębokich emocji i przełomowych momentów życia bohaterów sprawia, że film z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem dla widzów.

Kinglsey Ben-Adir as “Bob Marley” in Bob Marley: One Love from Paramount Pictures.

W roli samego Boba Marleya zobaczymy utalentowanego Kingsleya Ben-Adira, który zdobył uznanie widzów dzięki swojej roli w popularnym serialu „Peaky Blinders”. Aktor ten nie tylko doskonale odwzorowuje charakterystyczny styl Marleya, ale również angażuje się w postać, skupiając się na filozofii życiowej artysty.

„BOB MARLEY: ONE LOVE” to nie tylko film biograficzny, ale też możliwość poznania historii, przesłania muzyki i dziedzictwa tego niezwykłego człowieka. Twórcy produkcji postanowili sięgnąć głęboko do korzeni Marleya, ukazując nie tylko jego artystyczny geniusz, ale również walkę z przeciwnościami losu oraz przesłanie miłości i jedności, które stało się nieodłącznym elementem jego twórczości.

Kingsley Ben-Adir as “Bob Marley”, Anna-Sharé Blake as “Judy Mowatt”, Lashana Lynch as “Rita Marley”, and Naomi Cowan as “Marcia Griffiths” in Bob Marley: One Love from Paramount Pictures.

Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na ten film, wystarczy do 28 stycznia do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Z czym został pochowany Bob Marley? Bilety wygrywają:  Paulina Błuszko – Nasewicz i Wojciech Chodkiewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

„Wariaci” wkrótce w Cinema Lumiere

Od 12 kwietnia w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...

„Perfect Days” – Oda do codzienności w reżyserii Wima Wendersa w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

Filmowa podróż przez prostotę i piękno życia zawsze przyciąga...

„Anatomia upadku”: Mistrzowski thriller w Kinie konesera

W Cinema Lumiere, w cyklu Kino Konesera, już niebawem...