Reklama

Romantyczna symfonia wkrótce w Cinema Lumiere – „Miłość bez ostrzeżenia”

Data:

- Reklama -

15 marca to data, którą wszyscy miłośnicy kina powinni odnotować w swoich kalendarzach, ponieważ w repertuarze Cinema Lumiere pojawi się wyjątkowy film – „Miłość bez ostrzeżenia”. Ta błyskotliwa komedia romantyczna w reżyserii Rebeki Miller obiecuje zarówno humor, jak i głębokie przemyślenia o sztuce, miłości i nadziejach.

Film opowiada historię utalentowanego kompozytora, zamieszkującego jedno z najbardziej inspirujących miast na świecie – Nowy Jork. Jego życie toczy się w środowisku zblazowanej elity, która zdaje się być już odporna na wszelkie nowości. Protagonista, w kryzysie twórczym, musi stworzyć operę, która poruszy nawet najbardziej wymagających widzów w tym wymagającym mieście.

Rada jego żony, prowadzącej popularną klinikę terapeutyczną, jest zaskakująco nietypowa. Postanawia ona, że inspirację mąż znajdzie w najmniej spodziewanym miejscu. Twórca spotyka zaskakującą postać – kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu, która jest seksoholiczką. Z pozoru nieprawdopodobne połączenie dwóch zupełnie różnych światów rodzi nie tylko komedię, ale także głębokie refleksje nad naturą miłości i sztuki.

W obsadzie tego niezwykłego filmu znajdziemy znakomitych aktorów: Joannę Kulig, znaną z „Zimnej Wojny”, Anne Hathaway, Petera Dinklage, Marisę Tomei. Reżyserią „Miłości Bez Ostrzeżenia” zajęła się Rebecca Miller, autorka takich filmów jak: „Ballada o Jacku i Rose” czy „Arthur Miller: Pisarz”.


Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na pokaz filmu „Miłość bez ostrzeżenia” w Cinema Lumiere, wystarczy do 6 marca do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: W jakich filmach zobaczymy w tym roku Joannę Kulig? Bilety wygrywają: Joanna Jakubowska i Grażyna Balczeniuk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

„Wariaci” wkrótce w Cinema Lumiere

Od 12 kwietnia w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...

„Perfect Days” – Oda do codzienności w reżyserii Wima Wendersa w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

Filmowa podróż przez prostotę i piękno życia zawsze przyciąga...

„Anatomia upadku”: Mistrzowski thriller w Kinie konesera

W Cinema Lumiere, w cyklu Kino Konesera, już niebawem...