Reklama

W PKS remont

Data:

- Reklama -

Dziś rozpoczęły się prace przy budowie drogi dojazdowej do stacji paliw przy PKS Suwałki – PKS Nova. To dobra wiadomość dla klientów tej stacji, którzy od lat zmagali się z fatalnym stanem nawierzchni. Związkowcy dziękują za to Romualdowi Łanczkowskiemu.

Fot. arch. portalu.

Pan Łanczkowski jako radny wojewódzki przyjechał do nas i widząc, w jak fatalnym stanie jest ta droga, nic nie obiecał, tylko wziął się za robotę i załatwił środki na jej wymianę. Pan radny kończy swoją przygodę z urzędem i dlatego myślę, że jako nasz lokalny patriota powinien być zauważony, w przeciwieństwie do większości polityków, którzy tylko obiecują – komentuje sytuację Jarosław Żaborowski.

Związkowcy z Samorządnego Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników w PKS w Suwałkach skierowali do Romualda Łanczkowskiego, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego podziękowanie za jego działania – „za zaangażowanie w obronę istnienia naszego Oddziału oraz miejsc pracy”.

Pan, jako jeden z nielicznych radnych wojewódzkich potrafił reagować na bezprawne i bezpodstawne działania prezesa zarządu, który wypowiadając się publicznie (bądź uchylając się od odpowiedzialności i debaty) kompromitował siebie, Spółkę, jak i cały zarząd – można przeczytać w piśmie.

Związkowcy przypominają o pomocy w uzyskaniu funduszy na inwestycje w kwocie ok. 1 miliona złotych. – Wymiana nawierzchni drogi dojazdowej do stacji paliw była wielokrotnie bezskutecznie procedowana przez poprzednie zarządy. Dodatkowo zostanie także wykonana nowa posadzka na stacji kontroli pojazdów. Obie inwestycje są niezwykle potrzebne i to dzięki Panu zostaną kompleksowo zrealizowane – dodają związkowcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Nowy prezes PKS Nova

Marcin Doliasz nie jest już prezesem PKS Nova. Zastąpił...

Związkowcy z Suwałk domagają się natychmiastowego odwołania prezesa PKS Nova

Samorządny Niezależny Związek Zawodowy (SNZZ) Pracowników PKS w Suwałkach...

Kryzysu w PKS Nova ciąg dalszy: Związkowcy znów żądają zmiany prezesa

Prezes Zarządu PKS Nova S.A., Marcin Doliasz, znalazł się...

Jarosław Żaborowski, zwolniony z PKS Nova, wygrał w sądzie

Jarosław Żaborowski, były dyrektor PKS Nova Spółka Akcyjna oddziału...