Reklama

„Wariaci” wkrótce w Cinema Lumiere

Data:

- Reklama -

Od 12 kwietnia w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie można obejrzeć film „Wariaci”, który zabierze widzów w niezwykłą podróż przez Polskę. Reżyser Jan Jakub Kolski stworzył pełną przygód i wzruszeń historię, łączącą marzenia, miłość i desperację.

Film opowiada historię Eryka (Eryk Lubos) i Karolki (Alicja Stasiewicz), nietuzinkowej pary marzycieli. Po wyjściu z więzienia postanawiają rozpocząć nowe życie na łonie natury, daleko od problemów i konfliktów z prawem. Jednak nawet najpiękniejsze plany mogą okazać się trudne do zrealizowania. Eryk pragnie szczęścia dla swojej córki Dżesiki (Zuzanna Drobniak) i wraz z Karolką wyruszają w podróż przez Polskę, która stanie się pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Historia nabiera tempa, gdy Karolka zapada na poważną chorobę, a jedynym ratunkiem dla niej jest kosztowna kuracja, na którą brakuje pieniędzy. W obliczu desperacji Eryk podejmuje radykalną decyzję – organizuje napad na bank. Ale to dopiero początek ich szalonych przygód, gdyż konieczne będzie także uprowadzenie pacjentki ze szpitala. Wszystko dla miłości i ratowania życia ukochanej osoby.

„Wariaci” to niezwykle pogodna komedia, która dotyka głębokich emocji i spraw ważnych dla każdego człowieka. Jan Jakub Kolski, znany reżyser, scenarzysta i producent filmowy, stworzył film, który porusza, bawi i pozostaje w pamięci.

„Wariaci” to kino drogi, które przemawia do widza bezpośrednio i autentycznie. To film, który porządkuje myśli i emocje, prowadząc widza przez pełną przygód podróż z niezwykłymi bohaterami. Jest to także hołd dla miłości i determinacji w pokonywaniu przeciwności losu.

Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na film WARIACI, wystarczy do 10 kwietnia do godz. 10.00 wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl z odpowiedzią na pytanie: Ile książek napisał Jan Jakub Kolski? Bilety wygrywają: Grażyna Balczeniuk i Katarzyna Michaluk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

„Perfect Days” – Oda do codzienności w reżyserii Wima Wendersa w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

Filmowa podróż przez prostotę i piękno życia zawsze przyciąga...

„Anatomia upadku”: Mistrzowski thriller w Kinie konesera

W Cinema Lumiere, w cyklu Kino Konesera, już niebawem...

Między nami szlachcicami: „Bękart” w Cinema Lumiere (wygraj bilety)

"Bękart" to najnowsza produkcja reżysera Nikolaja Arcela, z Madsem...