Reklama

„Za Kurtynką” z Nońkiem: Przygoda teatralna dla najmłodszych (wygraj zaproszenie)

Data:

- Reklama -

W magicznym świecie teatru emocje tworzą barwne opowieści! Już niedługo Teatr Lalki i Aktora w Łomży zabierze młodych suwalczan w niezwykłą podróż wraz z bohaterem, który zgubił swój uśmiech, w spektaklu zatytułowanym „Noniek”.

„Noniek”, autorstwa utalentowanej Marty Guśniowskiej, przenosi widzów w świat pełen tajemnic i niespodzianek. Historia opowiada o bohaterze, który niespodziewanie traci swoją radość i wyrusza w podróż, by ją odzyskać. Towarzyszy mu Komar – tajemniczy detektyw, i razem przemierzają Biuro Rzeczy Zagubionych, Biuro Rzeczy Znalezionych, aż w końcu docierają do Biura Rzeczy Ukradzionych. W trakcie tej niezwykłej podróży spotykają inne postacie, które muszą zmierzyć się ze swoimi własnymi stratami i trudnościami.

Premiera spektaklu odbędzie się 11 maja 2024 roku o godzinie 10:30 w sali im. A. Wajdy, przy ulicy Jana Pawła II 5 (Suwalski Ośrodek Kultury). Bilety są dostępne w cenie 25 złotych w kasie SOK. To wyjątkowe wydarzenie jest skierowane do dzieci od lat 3 – to spektakl z mądrym przesłaniem, które pomoże zrozumieć i radzić sobie z trudnymi emocjami.

Marta Guśniowska, autorka oraz Dariusz Wiktorowicz, reżyser, wspólnie z zespołem scenografów, muzyków i aktorów, stworzą magiczny świat na scenie. Obsada spektaklu to m.in. Beata Antoniuk, Miłosz Cieślik, Agnieszka Horniczan czy Tomasz B. Rynkowski.

Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą będą dwa bilety na spektakl „Noniek”. Aby wziąć udział w losowaniu, należy do 9 maja do godz. 10.00 wysłać do nas pomysł na odzyskanie utraconego uśmiechu – redakcja@niebywalesuwalki.pl. Zaproszenie wygrywa Joanna Krysztopa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Militia rozgrzała publiczność. Piątkowy koncert w SOK-u

Piątkowy (24 maja) wczesny wieczór to idealna pora na...

Jest praca dla instruktora teatru w SOK

Suwalski Ośrodek Kultury (SOK) w Suwałkach poszukuje pasjonata teatru,...

Tydzień z muzyką

W tym tygodniu wśród propozycji kulturalnych dominują wydarzenia muzyczne....

Suwalska Grupa Filmowa szuka aktorów do krótkometrażowego filmu

Suwalska Grupa Filmowa (SGF) szuka aktorów do debiutanckiego filmu...