Reklama

Od dziś zmiany w rozkładzie jazdy PKS Nova na linii Suwałki – Białystok – Suwałki

Data:

- Reklama -

PKS Nova S.A. informuje, że z dniem 1 lipca 2024 roku ulegnie zmianie rozkład jazdy na linii Suwałki – Białystok – Suwałki. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na stronie www.pksnova.pl bądź załączonym rozkładzie jazdy.

Białystok – Suwałki

Ważny od 01.07.2024 r. – Godziny odjazdów na wybranych przystankach

Przystanek 1 – 5 1 – 7 1 – 7 1 – 5 1 – 7 1 – 5 1 – 5 1 – 5, 7 1 – 7 1 – 5, 7
Białystok 5:45 8:20 11:30 12:40 13:45 14:10 15:30 16:30 18:15 20:00
Rybniki 6:04 8:39 11:49 12:59 14:04 14:29 15:49 16:49 18:34 20:19
Korycin 6:30 9:05 12:15 13:25 14:30 14:54 16:15 17:15 19:00 20:45
Suchowola 6:49 9:24 12:34 13:44 14:49 15:13 16:34 17:34 19:19 21:04
Sztabin 7:05 9:40 12:50 14:00 15:05 15:28 16:50 17:50 19:35 21:20
Kolnica 7:20 9:55 13:05 14:15 15:20 15:43 17:05 18:05 19:50 21:35
Augustów d.a. 7:35 10:10 13:20 14:30 15:35 16:00 17:20 18:20 20:05 21:50
Nowinka 7:50 10:25 13:35 14:45 15:50 17:35 18:35 20:20 22:05
Suwałki d.a. 8:16 10:51 14:01 15:15 16:16 18:01 19:01 20:46 22:31
Sejny d.a. 16:50
  • 1 – 7 – kursuje codziennie
  • 1 – 5 – kursuje od poniedziałku do piątku
  • 7 – kursuje w niedziele

Suwałki – Białystok

Ważny od 01.07.2024 r. – Godziny odjazdów na wybranych przystankach

Przystanek 1 – 5 1 – 5 1 – 7 1 – 5 1 – 5 1 – 7 1 – 7 1 – 7 1 – 5, 7 1 – 5, 7
Sejny 7:00
Suwałki d.a. 4:50 6:40 9:00 10:15 11:45 14:35 16:30 19:45
Nowinka 5:18 7:10 9:28 10:43 12:13 15:03 16:58 20:13
Augustów 5:35 6:00 7:25 7:55 9:45 11:00 12:30 15:20 17:15 20:30
Kolnica 5:49 6:14 7:39 8:09 9:59 11:14 12:44 15:34 17:29 20:44
Sztabin 6:03 6:28 7:53 8:24 10:13 11:28 12:58 15:48 17:43 20:58
Suchowola 6:22 6:44 8:12 8:41 10:29 11:44 13:14 16:04 17:59 21:14
Korycin 6:40 7:05 8:30 9:03 10:50 12:05 13:35 16:25 18:20 21:35
Rybniki 7:06 7:31 8:56 9:31 11:16 12:31 14:01 16:51 18:46 22:01
Białystok d.a. 7:25 7:50 9:15 9:50 11:35 12:50 14:20 17:10 19:05 22:20
  • 1 – 7 – kursuje codziennie
  • 1 – 5 – kursuje od poniedziałku do piątku
  • 7 – kursuje w niedziele

Zakup biletu przez internet: pksnova.pl lub www.e-podroznik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

PKS Nova przeprowadza ankietę wśród mieszkańców województwa podlaskiego

Zbigniew Wojno, nowy prezes PKS Nova, w informacji prasowej...

Nowy prezes PKS Nova

Marcin Doliasz nie jest już prezesem PKS Nova. Zastąpił...

Związkowcy z Suwałk domagają się natychmiastowego odwołania prezesa PKS Nova

Samorządny Niezależny Związek Zawodowy (SNZZ) Pracowników PKS w Suwałkach...

Kryzysu w PKS Nova ciąg dalszy: Związkowcy znów żądają zmiany prezesa

Prezes Zarządu PKS Nova S.A., Marcin Doliasz, znalazł się...