Reklama

Żeglarze na medal

Data:

- Reklama -

W dniach 3-5 lipca 2024 roku w Pucku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w klasie CADET, w których suwalscy żeglarze zaprezentowali się znakomicie. Reprezentanci UKŻ GROT zdobyli dwa brązowe medale: załoga Marcela i Tomka Kowalewskich wywalczyła trzecie miejsce w kategorii chłopców, natomiast Klara Tyczkowska i Hania Sadowska zajęły trzecią pozycję w kategorii dziewcząt.

Suwalski team żeglarski, prowadzony przez trenera Andrzeja Tyczkowskiego, zaprezentował wysoki poziom umiejętności i determinacji. Pełne wyniki dostępne są na stronie www.upwind.pl.

Po zakończeniu Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, dwie suwalskie załogi: Marcel i Tomek Kowalewscy oraz Miłosz Lachowski i Antoni Rogojsz, kontynuowały rywalizację w Pucku podczas Mistrzostw Polski w Sprincie w klasie CADET, które odbyły się w dniach 6-7 lipca 2024 roku. Załoga Kowalewskich potwierdziła swoją znakomitą formę, zdobywając srebrny medal, co jest świetnym prognostykiem przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata. Druga suwalska załoga, Miłosz Lachowski i Antoni Rogojsz, również spisała się bardzo dobrze, kończąc regaty na 7. miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk 2024 – Sukcesy suwalskich załóg na Jeziorze Wigry

Po trzech dniach zaciętej rywalizacji, od 14 do 16...

Bardzo dobre wyniki suwalskich żeglarzy

W ubiegły  weekend (31.05.-02.06.2024 r.) odbyły się regaty: Mikołajski...

Jakie gadżety dla żeglarza?

Żeglarstwo narodziło się w XVII wieku w Europie. Ta...

Puchar Jeziora Roś: Triumf załogi z UKŻ Grot

W miniony weekend (01-03.09.2023) w Piszu odbyły się regaty...