Reklama

„Tata” niebawem w kinach

Data:

- Reklama -

Film Anny Maliszewskiej, z Erykiem Lubosem w roli głównej, już od 24 lutego będzie można obejrzeć w Cinema Lumiere w Suwałkach. „Tata” to coś więcej niż połączenie kina drogi z dramatem obyczajowym.

Oprócz Eryka Lubosa, na ekranie zobaczymy dwie dziewczynki – Klaudię Kurak i Polinę Gromovą. Historia została opowiedziana również z ich perspektywy – perspektywy dziecka, nie tylko walki dorosłego z trudnościami współczesnego świata.

Michał jest kierowcą TIR-a i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się sąsiadka. Jej wnuczka Lena i Miśka są nierozłączne. Gdy ukraińska niania nagle umiera, Michał musi zabrać dziewczynki ze sobą i wyruszyć w drogę. Przydrożne parkingi, życie w trasie, a wreszcie spotkanie z rodziną Lenki w Ukrainie okazują się ważną lekcją siostrzeństwa. Dla Michała przymusowa podróż to czas dorastania do bycia tatą. Dzięki niej może w końcu przestanie uciekać przed swoimi demonami i odkryje, co w jego życiu jest tak naprawdę najważniejsze.


W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na pokaz filmu „Tata” w Suwałkach. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 17 lutego do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jakie filmy zrealizowała do tej pory Anna Maliszewska?

Bilety wygrywają: Aleksandra Sakowicz i Beata Bobrowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wejdź do „Strefy interesów” – wygraj bilety do Cinema Lumiere

Od 22 marca kinomani będą mieli okazję przenieść się...

Romantyczna symfonia wkrótce w Cinema Lumiere. Wygraj bilety na „Miłość bez ostrzeżenia”

15 marca to data, którą wszyscy miłośnicy kina powinni...

Marcowe „Kino konesera”: Wygraj bilety na film „Impresjoniści”

We wtorek, 5 marca, miłośnicy kina oraz sztuki będą...

„Biała odwaga” w marcu w Cinema Lumiere (wygraj bilety)

Pokazy filmu "Biała odwaga" w Cinema Lumiere już od...