Reklama

„Wyrwa” wkrótce w Cinema Lumiere

Data:

- Reklama -

„Wyrwa”, najnowsza produkcja CANAL+ ORIGINAL, którą w „Cinema Lumiere” będzie można obejrzeć od 17 marca, przeniesie Was w świat niewierności, tajemnic i śledztwa. Film opowiada historię Maćka (w tej roli Tomasz Kot), który po tajemniczym wypadku samochodowym, w którym ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka), podejmuje prywatne śledztwo, by odkryć prawdę o jej śmierci.

Ta niezwykle interesująca produkcja, oparta jest na bestsellerowej książce Wojciecha Chmielarza, autora „Żmijowiska”. Na ekranie zobaczymy również Grzegorza Damięckiego, Olgę Bołądź, Marię Pakulnis. Partnerują im: laureatka Złotych Lwów za debiut aktorski – Marta Stalmierska („Apokawixa”, „Johnny”), Magdalena Schejbal („Szpilki na Giewoncie”, „7 rzeczy, których nie musicie wiedzieć o facetach”, „Nie kłam, kochanie”) oraz objawienie hitu „Furioza” – Konrad Eleryk. Za reżyserię odpowiada nominowany do Oscara twórca seriali „W głębi lasu” i „Skazana” – Bartosz Konopka.

Tajemniczy wypadek, niejasne okoliczności i podejrzenia o niewierność – to tylko niektóre z wątków, które pojawiają się w filmie.

Czy Maciek odkryje prawdę o swojej żonie? Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na film WYRWA w Cinema Lumiere w Suwałkach, wystarczy do 16 marca do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Za które filmy Bartosz Konopka otrzymał najwięcej nagród? Bilety wygrywają: Aleksandra Opanowicz i Iwona Kozłowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W tym tygodniu…

Spotkania, pokazy filmowe (w tym w cyklu "Kino konesera"...

„Wariaci” wkrótce w Cinema Lumiere

Od 12 kwietnia w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...

„Perfect Days” – Oda do codzienności w reżyserii Wima Wendersa w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

Filmowa podróż przez prostotę i piękno życia zawsze przyciąga...

„Anatomia upadku”: Mistrzowski thriller w Kinie konesera

W Cinema Lumiere, w cyklu Kino Konesera, już niebawem...