Reklama

Pod naszym patronatem: Bednarek gwiazdą Juwenaliów PUZ

Data:

- Reklama -

Juwenalia w plenerze, w nowej lokalizacji – na suwalskich bulwarach, już w maju. Państwowa Uczelnia Zawodowa, po przerwie z powodu pandemii i wojny na Ukrainie, powraca do organizacji wydarzenia w formule otwartej, w tym roku zapraszając mieszkańców miasta i regionu na koncerty Bednarka, Żurkowskiego, Osydy i The Boars.

Przypomnijmy, że Juwenalia – wcześniej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej – teraz Państwowej Uczelni Zawodowej miały charakter koncertów plenerowych. Z powodu sytuacji sanitarnej i geopolitycznej przeniesione zostały w pewnym momencie do sali Suwalskiego Ośrodka Kultury i przybrały formułę zamkniętą, dostępną wyłącznie dla studentów uczelni.

W tym roku będzie już inaczej – 19 maja w Suwałkach odbędą się koncerty plenerowe (w godz. 17.00-23.00). Artystów zobaczymy i usłyszymy na scenie zlokalizowanej na bulwarach noszących imię Wacława Kunca. W tegorocznym line-upie próżno szukać muzyki disco polo, co może ucieszyć całkiem sporą grupę odbiorców. W programie również pokazy taneczne, a w sąsiedztwie dużej sceny – strefy dla dzieci i strefy gastronomiczne.

Drugi dzień imprezy, 20 maja to juwenalia klubowe, z bezpłatnym wejściem dla studentów PUZ do Bramy, Kuźni oraz Ministerstwa Śledzia i Wódki.

Mówi Dawid Harasim z Państwowej Uczelni Zawodowej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zaprojektuj koszulkę i zgarnij pieniądze

Rusza V edycja wyjątkowego konkursu! Do rywalizacji na projekt...

Udana symulacja: Tym razem tragiczne zakończenie imprezy

Nikt nie spodziewał się, że dyskoteka w patio Państwowej...

Pogotowie Maturalne – trwa rekrutacja

Kolejna edycja kursów przygotowujących do egzaminów maturalnych, które organizuje...

Osyda wystąpi w Sejnach

Zespół Osyda zaprasza na swój koncert, który odbędzie się...