Reklama

IV Suwalski Bieg Niepodległości – trwają zapisy

Data:

- Reklama -

11 listopada – to jeden z takich dni w roku, który mobilizuje biegaczy do startu w zawodach. Narodowe Święto Niepodległości to we współczesnej Polsce jedno z najważniejszych świąt państwowych i patriotycznych.

Tradycyjnie już, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Pogodnych Suwałk i przybyłych do miasta gości do wzięcia udziału w IV Suwalskim Biegu Niepodległości.

Licząca 5 kilometrów trasa Biegu Patriotów będzie doskonałym miejscem dla debiutantów biegów masowych, a także tych spragnionych zdrowej, sportowej rywalizacji. Mając na uwadze, iż biegacze każdego roku stają przed trudnym wyborem, w której lokalizacji pobiec ku chwale Niepodległej, zdecydowaliśmy się zmodyfikować formułę naszego biegu.

Prawdopodobnie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczniemy jako pierwsi w regionie. Impreza jest pełna symboliki – spotkamy się wieczorem 10 listopada o godzinie 19:18 pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, aby w niesamowitej atmosferze i wyjątkowej oprawie wydarzenia pokonać dystans 5000 metrów.

Młodszych biegaczy oraz całe rodziny zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu Małych Patriotów. Swojej ulubionej aktywności będą mogli oddać się sympatycy Nordic Walking. „Marsz Patriotów” przejdzie ulicami Pogodnych Suwałk po raz drugi w historii!

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego, uczestnicy wydarzenia wyruszą na trasę biegu i marszu, która będzie wiodła ulicami: T. Kościuszki i 24 Sierpnia oraz alejkami wzdłuż Zalewu Arkadia i suwalskich bulwarów. Finisz nastąpi przed halą sportowo-widowiskową „Suwałki Arena” (ul. Zarzecze 26).

Zgłoszenia do udziału w biegu można dokonać za pomocą systemu elektronicznezapisy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwałki świętują Niepodległość: Uroczyste obchody pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego

Podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości w sobotę, 11 listopada...

Nowy żłobek w Hostelu „Wigry”? To propozycja klubu „Suwałki Przyszłości”

Klub radnych Rady Miejskiej "Suwałki Przyszłości" przedstawił propozycję dotyczącą...

Utonięcie mężczyzny w Aquaparku: Jakie konsekwencje poniesie dyrektor OSiR-u? Wyłącznie finansowe

Po uznaniu części skargi na działalność dyrektora Ośrodka Sportu...

Utonięcie mężczyzny w Aquaparku: Syn ofiary nie ustępuje

W dniu 25 października 2023 roku, Rada Miejska w...