Reklama

„Różyczka 2” wkrótce w Cinema Lumiere

Data:

- Reklama -

Od 20 października na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film „Różyczka 2” w reż. Jana Kidawy-Błońskiego. Ta kontynuacja historii Joanny Warczewskiej obiecuje nie tylko spore emocje, ale także intrygę i tajemnice, które trzymają widza w napięciu.

Główną bohaterką filmu jest Joanna Warczewska, w którą wcieliła się utalentowana aktorka Magdalena Boczarska. Joanna to kobieta, która miała wszystko, o czym marzyła: kochającego męża i obiecującą karierę. Jednak jej spokojne i poukładane życie zostaje bezlitośnie zdewastowane przez zamach terrorystyczny, w którym traci swojego ukochanego męża (w tej roli Paweł Małaszyński). To tragiczne wydarzenie stawia ją w obliczu niezrozumiałego dotąd cierpienia i bólu, ale to nie koniec jej koszmarów.

Materiały promocyjne.

Kiedy wydaje się, że życie daje Joannie nową szansę na odnalezienie szczęścia, ta nadzieja okazuje się złudna. Ktoś zaczyna bohaterkę szantażować, wysyłając zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę. W zamian za milczenie, szantażysta żąda setek tysięcy euro. Joanna, zdeterminowana, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem, decyduje się działać na własną rękę. Rozpoczyna ryzykowną walkę, by rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta i poznać prawdę o własnej przeszłości.

Materiały promocyjne.

W trakcie jej zmagania z nieznanym przeciwnikiem Joanna spotyka na swojej drodze tajemniczego agenta (w tej roli Jacek Braciak), wpływowego polityka (Janusz Gajos) oraz przyjaciela z przeszłości (Robert Więckiewicz). Każdy z nich gra własną rolę w tej dramatycznej grze o prawdę i sprawiedliwość.

Aby wziąć udział w losowaniu 2 pojedynczych biletów na film RÓŻYCZKA 2 w Cinema Lumiere, wystarczy do 16 października do godz. 10.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Magdalena Boczarska w „Różyczce 2” występuje w podwójnej roli. Jakiej?

Bilety wygrywają: Elwira Siemiaszko i Jarek Ruszewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zabierz mnie na Księżyc: Komedia, która zawróci widzom w głowach (wygraj bilety)

12 lipca 2024 roku na ekranach kin zagości niezwykła...

Costner na Dzikim Zachodzie (wygraj bilety)

Laureat Oscara Kevin Costner powraca do reżyserii filmowej w...

Noc Kupały i inne atrakcje

Sprawdźmy, jakie wydarzenie odbędą się w tym tygodniu. Dokąd...

Dotrzeć „Do granic” (do wygrania bilety do Cinema Lumiere)

W cyklu Kino Konesera w Cinema Lumiere w Suwałkach,...