Reklama

Wyjątkowy Prezent z pierwszym punktem na Suwalszczyźnie. Otwarcie placówki w centrum Suwałki Plaza

Data:

- Reklama -

Wyjątkowy Prezent uruchomił punkt sprzedaży w centrum handlowym Suwałki Plaza. To 80 placówka marki w Polsce i pierwsza w województwie podlaskim. Suwałczanie mogą odwiedzać wyspę zlokalizowaną na pierwszym piętrze galerii od 23.05. W pierwszych dniach na klientów czeka specjalna promocja.

Materiał partnera.

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma oferująca prezenty w formie przeżyć. W jej ofercie znajduje się ponad 9500 atrakcji, takich jak kolacja w ciemności, relaks w spa czy jazda sportowym samochodem, które można realizować na terenie całej Polski.

Od 23.05 Vouchery, Pakiety Przeżyć oraz Karty Podarunkowe marki można kupić na wyspie zlokalizowanej na pierwszym piętrze Suwałki Plaza w okolicy salonów W.Kruk i 4F.

„Bardzo cieszymy się, że kolejną placówkę otworzyliśmy w województwie podlaskim, w którym dotychczas nie mieliśmy swoich punktów. Nasza nowa wyspa znajduje się w Suwałki Plaza, jednym z największych i najpopularniejszych centrów handlowych w tej części Polski. Dzięki temu zarówno mieszkańcy Suwałk, jak i okolicznych miejscowości będą mogli jeszcze lepiej zapoznać się z naszą ofertą” mówi Michał Andrzejewski, Koordynator regionalny w firmie Wyjątkowy Prezent.

Wyjątkowa promocja

Ze względu na otwarcie, na wszystkich klientów wyspy w dniach 24-25.05 czeka specjalna promocja. W piątek i sobotę Vouchery, Pakiety Przeżyć czy Karty Podarunkowe zakupione stacjonarnie będą tańsze o 20 proc.

Nowy punkt sprzedaży Wyjątkowego Prezentu będzie otwarty w godzinach funkcjonowania Suwałki Plaza.

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. Podwodna Kolacja, wypad za miasto, relaks w spa czy jazda za kierownicą Lamborghini to tylko drobna część oferty, którą posiada Wyjątkowy Prezent. W jej skład wchodzi wiele tysięcy pomysłów na prezent, które zrealizować można na terenie całej Polski. Vouchery, Pakiety Przeżyć i Karty Podarunkowe Wyjątkowego Prezentu można wręczyć każdemu i na każdą okazję – dostępne są one w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski i on-line na wyjatkowyprezent.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Rusza nowy konkurs na Facebooku! Opowiedz o swoim wymarzonym dniu we dwoje i wygraj Wyjątkowy Prezent

Ogłaszamy rozpoczęcie nowego konkursu na Facebooku! Tym razem chcemy...

Przed nami kolejna edycja turnieju bowlingowego

W środę, 21 marca w godz. 10:00-14:00 w Centrum...

Suwałki Street Night: Powitaj wakacje na sportowo

"Suwałki Street Night" to nowe wydarzenie w mieście -...

Turniej, który łączy: Sportowe emocje znów w Suwałkach

W MK Bowling w CH Plaza w Suwałkach właśnie...