Reklama

Przed nami kolejna edycja turnieju bowlingowego

Data:

- Reklama -

W środę, 21 marca w godz. 10:00-14:00 w Centrum Rozrywki MK Bowling w CH Plaza w Suwałkach odbędzie się VIII Integracyjny Turniej Bowlingowy organizowany przez Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów. To ósma edycja wydarzenia, która jak dotąd cieszyła się zawsze ogromnym zainteresowaniem placówek specjalnych i integracyjnych z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego.

W tym roku do udziału w nim weźmie zaproszonych 12 placówek z dwóch województw – czyli około 70 uczestników wraz z opiekunami.

– Jest to wyjątkowe wydarzenie, jedyne takie w północno wschodniej Polsce, które integruje dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z niepełnosprawnościami w duchu zdrowej i radosnej sportowej rywalizacji – mówi Karolina Miller, organizatorka turnieju.

Ideą turnieju jest przede wszystkim uświadomienie lokalnemu społeczeństwu, jaką radość i rozwój dla osób z niepełnosprawnościami niesie ze sobą ich udział w życiu społecznym, w rywalizacji sportowej, w dyscyplinach, które – tak jak bowling – są dostępne dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wyjątkowy Prezent z pierwszym punktem na Suwalszczyźnie. Otwarcie placówki w centrum Suwałki Plaza

Wyjątkowy Prezent uruchomił punkt sprzedaży w centrum handlowym Suwałki...

Ponad 340 uczestników z całej Polski na VIII Konferencji „Spektrum potrzeb”

W sobotę, 27 kwietnia w godz. 8:00 - 19:00,...

Inicjatywy społeczne i edukacyjne na rzecz osób z autyzmem i niepełnosprawnością: W planach szkolenia, remont ogrodu i budowa altany

Rok szkolny dla Podlaskiego Stowarzyszenia Terapeutów, prowadzącego szkoły "Bajka"...

Suwałki Street Night: Powitaj wakacje na sportowo

"Suwałki Street Night" to nowe wydarzenie w mieście -...