Reklama

Z regionu: Wymyśl, w co zainwestować milion i wygraj indeks na studia

Data:

- Reklama -

Wyobraź sobie, że masz milion złotych na zrealizowanie własnego pomysłu biznesowego. Jaką wybierzesz branżę? Jaki produkt ma szansę wybić się na rynku? Do takiego ćwiczenia z kreatywności i przedsiębiorczości zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Autorzy najlepszych pomysłów wygrają nagrody rzeczowe, a przede wszystkim indeks na studia. Przed taką szansą stoi nawet dziesięciu licealistów lub uczniów techników!

Laureaci konkursu będą mogli wybrać dowolny kierunek studiów realizowany na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. To ostatnio bardzo popularna wśród kandydatów logistyka, a także: zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie i inżynieria usług, turystyka i rekreacja.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE BIZNES ZA MILION?

Pracując samodzielnie lub w dwuosobowych zespołach uczniowie powinni opisać swój pomysł na przedsięwzięcie biznesowe, którego maksymalna wartości to jeden milion złotych. Jaka to będzie branża, produkt, czy usługa? – to zależy wyłącznie od kreatywności uczniów. Ważne jest jednak to, żeby swoją pracę zgłosić na formularzu konkursowym, który specjalnie z myślą o młodych biznesmenach przygotowali specjaliści z Wydziału Inżynierii Zarządzania PB.

Szczegóły na stronie: https://milion.pb.edu.pl/

Prace należy przesłać do 27 listopada 2022 roku na adres: milion@pb.edu.pl

JEST O CO POWALCZYĆ!

Nadesłane na konkurs prace oceni Kapituła Konkursu. Autorów dziesięciu najlepszych projektów zaprosi 9 grudnia 2022 roku do finałowej rozgrywki. Zadaniem uczniów będzie wtedy prezentacja swojego pomysłu przed jury.

Jest o co powalczyć! Zwycięzca konkursu BIZNES ZA MILION wygra iPhone’a, a wszyscy laureaci indeksy na studia i gadżety. Ogromną wartością udziału w konkursie jest też przedstawienie swojego pomysłu na szerszym forum i przedstawienie go do oceny specjalistom. To wspaniały sprawdzian z kreatywności i przedsiębiorczości. Co więcej, tę przygodę można kontynuować na studiach w Politechnice Białostockiej. Kierunki oferowane przez Wydział Inżynierii Zarządzania to kuźnia młodych przedsiębiorców, którzy odważnie i często samodzielnie kreują swoją ścieżkę zawodową.

Pierwszą edycję konkursu BIZNES ZA MILION wygrała uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie. Paulina Gutowska opracowała aplikację dla przedsiębiorców, którzy poszukują rożnego rodzaju usług doradczych. Pani Paulina została studentką, a następnie absolwentką Wydziału Inżynierii Zarządzania. Obecnie rozwija swoją karierę naukową jako doktorantka Politechniki Białostockiej.

WAŻNE INFORMACJE:

Ogólnopolski konkurs BIZNES ZA MILION adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych w całej Polsce. Organizatorem konkursu jest Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej milion.pb.edu.pl

HARMONOGRAM:

  • do 27 listopada 2022 r. przysyłanie prac konkursowych na adres: milion@pb.edu.pl
  • do 5 grudnia 2022 r. ocena projektów przez Kapitułę i ogłoszenie finalistów pierwszego etapu na stronie internetowej milion.pb.edu.pl
  • 9 grudnia 2022 roku prezentacja projektów przez finalistów, wybór zwycięzców i wręczenie nagród. Wielki Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej przy ul. o S. Tarasiuka 2 w Kleosinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Z regionu: Sztuczna inteligencja prowadzi audycję w Radiu Akadera

„Petrosa Psyllosa potyczki z AI" – to nowy cykl audycji...

Z regionu: Studenci z Cerber Motorsport budują nowy bolid hybrydowy CMS-09

Nowy bolid CMS-09 studentów z zespołu Cerber Motorsport z...

Biogazownia, czyli najpierw mieć prąd i ciepło, a potem nawóz

Któż nie chciałby najpierw mieć prąd i ciepło, a...

Z regionu: Wynalazek naukowców z Politechniki Białostockiej pozwoli zmierzyć wpływ światła ledowego na nasz naturalny biorytm

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej przyznał Politechnice Białostockiej patent na...