Reklama

Przed nami turniej Grodno Cup

Data:

- Reklama -

Halowy Turniej Piłki Nożnej GRODNO CUP Rocznik 2014 to kolejna propozycja dla najlepszych młodych zawodników z Polski i z zagranicy. Odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę, 26 i 27 listopada w Suwałkach w hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena.

Turniej Piłki Nożnej Grodno CUP Rocznika 2014 to cykliczna impreza organizowana w okresie jesienno-zimowym – od ponad 5 lat – przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki, przy ścisłej współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

W Turnieju wystąpi 8 drużyn: Wisła Kraków, Varsovia Warszawa, Legia Warszawa Soccer Schools, AP Jagiellonia Białystok, Żalgirietis Wilno, BVB Academy WBS Warsaw, AP Talent Białystok.

Zmagania młodych zawodników będzie można obejrzeć z trybun hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena w godzinach (26.11) 9:00 – 19:00, (27.11) 9:00 – 14:30 lub online, na platformie YouTube na kanale Wigry Suwałki, na którym prowadzona będzie profesjonalna transmisja na żywo. Wyniki na bieżąco będzie można śledzić na platformie virium – https://tiny.pl/wdc6r.

Sponsor tytularny – Grupa Grodno jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od 31 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Grupa świadczy również usługi w zakresie audytów oraz projektów elektrycznych i oświetleniowych, wykonywania oraz modernizacji instalacji elektrycznych i energetycznych, programowania automatyki budynkowej. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu.

Głównym profilem działalności firmy jest zapewnienie inwestorowi kompleksowych rozwiązań prądowych do każdego typu obiektu budowlanego.

Grupa Grodno dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych sieci sprzedaży wśród dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych. Składa się na nią 95 punktów handlowych (w tym 16 franczyzowych, 8 spółki zależnej BaRGo i 1 spółki zależnej Magma) zlokalizowanych na terenie całej Polski. Wszystkie punkty sprzedaży zaopatrywane są przez nowoczesne Centrum Dystrybucji mieszczące się w Małopolu (woj. mazowieckie).

Oprócz punktów stacjonarnych, firma prężnie rozwija się w świecie cyfrowym. Dział e-commerce obsługuje sklepy internetowe elektromag.pl i iluve.com oraz platformy B2B. Oferta Grodno jest dostępna na platformach sprzedażowych takich jak Allegro i Amazon.

Spółka zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników. Grupa Grodno ma za sobą rekordowy rok 2020/21, zamknięty przychodami ponad 1 miliarda złotych. Obecnie rośnie najszybciej w historii swojej działalności oraz wśród liderów rynku elektrotechnicznego.

Grodno S.A. poprzez swoją działalność biznesową podąża za zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością – redukuje ślad węglowy poprzez ledyfikację, instalacje PV, automatykę budynkową, edukację ekologiczną – OZE, działa na rzecz lokalnych społeczności oraz wspiera liczne fundacje.

Firma od lat przekazuje przynajmniej 1% dochodu na pomoc potrzebującym, akcje sportowe, społeczności lokalne, kulturę i sztukę. Dzięki licznym akcjom charytatywnym w roku 2021 Grodno przekaże około 3% dochodu.

Grupa Grodno bardzo mocno rozwija wewnętrzne wspieranie pasji pracowników poprzez różnorodne akcje sportowe o charakterze charytatywnym. W ostatnim czasie miały miejsca cztery duże wydarzenia sportowe, w których poza pracownikami uczestniczyli również liczni partnerzy i klienci:

Ultra Rajd 2020 Rowerem Dookoła Polski

Rajd Wisła 2020 – 30 Maratonów Wzdłuż Wisły

Rejs Wisłą 2021 ku pamięci Aleksandra Doby

Rajd Bałtyk 2021 Światło Nadziei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wigry Suwałki awansowały do finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Pogrom w Wysokiem Mazowieckiem

W rozegranym w Wysokiem Mazowieckiem półfinale Pucharu Polski na...

Awans do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Wigry Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo 6:1

Fanów piłki nożnej cieszy z pewnością fakt, iż pierwszy...

W Wielką Sobotę piłkarze Wigier Suwałki pokonali w Bielsku Podlaskim tamtejszego Tura 3:1

W Wielką Sobotę (30 marca) Wigry Suwałki pokonały w...