Reklama

Hotel Loft 1898 zaprasza na bal pt. PROHIBICJA!

Data:

- Reklama -

Nowy Jork w klimacie lat 20. ubiegłego wieku wyróżniał się niebanalnym stylem oraz zamiłowaniem do dobrej zabawy i interesujących spotkań towarzyskich.

Materiał partnera – Hotelu Loft 1898 w Suwałkach.

W cenę wliczony jest Open Drink Bar oraz wódka i wino bez limitu.

Szef Kuchni Restauracji Tatarak lubi łączyć klasyczną prostotę i zaskakujące dodatki, które wzbudzają uznanie smakoszy. Miłość do zawodu wyraża na talerzu, a jego pasją jest dostarczanie niesamowitych doznań kulinarnych i odkrywanie smaków. Przygotował na bal dania serwowane oraz bufetowe. Zarówno wegetarianie, jak i osoby unikające glutenu znajdą coś dla siebie.

Dania ciepłe, zimne przekąski, słodki bufet oraz napoje będą na bieżąco uzupełniane, więc nie muszą się Państwo martwić, że czegoś zabraknie.

Oprawą muzyczną zajmą się Wodzireje z Klasą, a w trakcie balu odbędą się konkursy z nagrodami od sponsorów! Sylwetki sponsorów prezentujemy na profilu facebookowym Hotelu LOFT 1898 w Suwałkach, więc mogą sobie Państwo podpatrzeć, czego można się spodziewać.

Stroje i elementy garderoby z epoki będą mile widziane.

Niezapomniana impreza w wyjątkowym stylu. Nie zostało wiele miejsc, więc radzimy spieszyć się z rezerwacjami. Przygotowaliśmy specjalny formularz, który bardzo ułatwia zapisanie się na bal. Więcej informacji pod adresem www.tatarak.suwalki.pl/sylwester

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Odbyło się kolejne spotkanie naukowe „Zadbaj o zdrowie z CardioVitą”

Ważne spotkanie popularyzujące wiedzę na temat leczenia chorób kardiologicznych...

Książka Jana Bacewicza trafi do szkół

Promocja książki „Kiedyści to mieli gadane – Gwary Suwalskie”...

Włoskie menu, muzyka i film

Zbliża się weekend, ale zanim rozpocznie się Jarmark Kamedulski...