Reklama

Ślepsk nadal sponsorem tytularnym klubu z PlusLigi: Stabilizacja, ambicja i wspólne cele

Data:

- Reklama -

Świat sportu nieustannie pulsuje w rytm emocji, rywalizacji i dążeń do osiągnięcia doskonałości. Kluby sportowe nie tylko walczą na boiskach, ale również poza nimi – o wsparcie, rozwój i długotrwałą obecność na arenie sportowej. W tym kontekście, przedłużenie umowy sponsoringowej na dwa kolejne sezony pomiędzy klubem siatkarskim Ślepsk Malow Suwałki a stocznią Ślepsk rodziny Wiszniewskich stanowi ważne wydarzenie dla obu stron oraz całej społeczności sportowej.

Siatkówka, jako jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, znajduje w Ślepsku Malow Suwałki swojego godnego reprezentanta. Przedłużenie umowy sponsoringowej to nie tylko finansowe wsparcie klubu, ale także wyraz lojalności, ambicji oraz wspólnej pasji dla sportu. Jak podkreśla Michał Wiszniewski, przedstawiciel spółki z Augustowa, ta współpraca to coś więcej niż tylko biznes: „Nie mieliśmy wyjścia, czujemy się założycielem tego klubu, teraz jednym z partnerów. Bez wsparcia trudniej byłoby działać na tym poziomie, na którym działa obecnie klub.” To właśnie zaangażowanie i miłość do klubu sprawiają, że Wiszniewscy nie są jedynie sponsorami, ale także oddanymi kibicami.

Ostatnie lata były niezwykle udane dla klubu Ślepsk Malow Suwałki, a współpraca z rodzinną stocznią Wiszniewskich odegrała istotną rolę w osiągnięciu tych sukcesów. Michał Wiszniewski podkreśla, że to nie tylko kwestia marketingu, ale przede wszystkim ambicji sportowych i odpowiedzialności za klub.

Prezes klubu MKS Ślepsk Malow Suwałki, Wojciech Winnik, który nie tylko pełni funkcję prezesa, ale również jest byłym zawodnikiem i przyjacielem rodziny Wiszniewskich, wyraził w czwartek, 10 sierpnia podczas podpisania umowy, które to wydarzenie odbyło się w hali Suwałki Arena, ogromną wdzięczność za wsparcie. To właśnie rodzina Wiszniewskich stanowiła pierwszy impuls do powstania klubu siatkarskiego – ówcześnie w Augustowie, a ich obecność i zaangażowanie Winnik uznaje za niezastąpione.

Ślepsk Malow Suwałki to klub z długą historią i tradycją (prawie 20-letnią), który – by pozostać w PlusLidze – potrzebuje stabilnego wsparcia finansowego. Roman Rynkowski, zastępca prezydenta Suwałk, podkreśla wagę sponsorów w rozwoju klubu, mówiąc żartobliwe: „Nie mamy o to pretensji, że Suwałki są dopiero na trzecim miejscu w nazwie – pozyskania takich sponsorów, którzy wiedzą, że przez kolejne lata będą wykładać pieniądze na coś tak niedochodowe jak sport, można tylko gratulować.” To dzięki takim zaangażowanym partnerom sport może rozwijać się i przyciągać kolejne talenty.

Wprowadzenie stanowiska dyrektora sportowego, które objął Dariusz Ułanowicz, to kolejny krok w profesjonalizacji i dalszym rozwoju klubu. Ułanowicz, posiadający doświadczenie z firmie Cymes oraz zaangażowany w życie sportowe miasta, ma wnieść nowe spojrzenie i energię do klubu. Jego cel to inwestowanie w młode talenty i ich szkolenie.

Trener Dominik Kwapisiewicz wyznacza ambitne cele na nadchodzący sezon, wyrażając pragnienie awansu do play-offów. Klub stawia na stabilność, ambicję i rozwój, a także – przynajmniej ósmą lokatę w tabeli.

Fot. Niebywałe Suwałki

Plan gier kontrolnych Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2023/2024 rozpoczną w dniach 17-20 sierpnia w Gdańsku mecze z Asseco Resovią Rzeszów, Indykpolem AZS Olsztyn i Norwidem Częstochowa. W Suwałkach siatkarze w dniach 7-8 października zmierzą się z wezmą udział w XIV Memoriale Józefa Gajewskiego. Pozostali uczestnicy wydarzenia to: Enea Czarni Radom, Bogdanka LUK Lublin i Trefl Gdansk.

Wcześniej informowaliśmy o przedłużeniu umowy na dwa sezony z drugim sponsorem tytularnym – firmą Malow:

Ślepsk Malow Suwałki: Nowy sezon, nowe twarze, ta sama pasja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zmiany w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu...

Zmiany w Ślepsku. Ci zawodnicy nie zagrają już w barwach drużyny

Arkadiusz Żakieta, Ernest Kaciczak, Łukasz Rudzewicz, Maksim Buculjević, Paweł...

Biało-niebiescy ostatecznie na jedenastym miejscu! Ślepsk Malow wygrał w Wieluniu 3:1

Miały być przynajmniej dwa sety, a udało się wygrać...

Dwie dekady w jednym klubie! Łukasz Rudzewicz kończy grę w Ślepsku. Biało-niebiescy wygrali z Barkomem 3:0!!!

Suwalscy kibice siatkówki mają powody do radości – poniedziałkowa...