Reklama

Kandydat Konfederacji chciał wręczyć złote nożyczki posłowi Jarosławowi Zielińskiemu

Data:

- Reklama -

Adrian Stankiewicz, numer 2 na liście Konfederacji do Sejmu, zorganizował happening, który szybko zyskał uwagę mediów i mieszkańców subregionu. Chodzi oczywiście o próbę wręczenia duży złotych nożyczek posłowi Jarosławowi Zielińskiemu, przedstawicielowi Prawa i Sprawiedliwości z Suwałk.

Uroczystość otwarcia nowej ścieżki rowerowej między Płocicznem a Bryzglem w gminie Nowinka zgromadziła liczne osoby, w tym posła Jarosława Zielińskiego oraz lokalnych samorządowców, którzy mieli zaszczyt przeciąć wstęgę symbolicznie otwierając tę nową trasę. To właśnie w tym momencie Adrian Stankiewicz pojawił się przed zgromadzonymi i próbował przekazać mu duże złote nożyczki. Nad głowami zebranych wystrzeliło konfetti…

Stankiewicz wyjaśnił swoje działanie słowami: „Mamy prezent dla pana, w imieniu mieszkańców województwa podlaskiego, w szczególności Suwalszczyzny, chcielibyśmy wręczyć złote nożyczki za to, jak pan walczy.”

Na to zareagował starosta Witold Kowalewski, który ostro skrytykował Stankiewicza, mówiąc: „Pan chce być posłem? Pan jest gówniarz.”

Happening – co podkreśla pomysłodawca – miał na celu wyrażenie opinii mieszkańców województwa podlaskiego w sprawie działalności posła Zielińskiego. Adrian Stankiewicz sugeruje, że polityk ten skupia się głównie na działaniach na pokaz, takich jak uczestniczenie w uroczystościach i przecinanie wstęg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

PiS zbiera podpisy pod obywatelską ustawą o zamrożeniu cen energii i gazu do końca roku

W poniedziałek, 27 maja, poseł PiS Jarosław Zieliński zwołał...

Posłowie dostali od rolników „żółte kartki”

W czwartek, 4 kwietnia, rolnicy w całej Polsce protestują,...

Poseł PiS nawołuje do działania ponad politycznymi podziałami. Trwa zbiórka podpisów w sprawie budowy drogi ekspresowej S8

Od lat mieszkańcy Suwalszczyzny zmagają się z niedogodnościami związanymi...

W jakim stanie są schrony? Tym razem pyta Robert Osyda, kandydat na prezydenta Suwałk

Jednym z głównych tematów poruszonych podczas wtorkowej (26 maca)...