Reklama

Najnowsza książka Edgara Hryniewickiego już w sprzedaży

Data:

- Reklama -

Z przyjemnością prezentujemy recenzję najnowszej książki Edgara Hryniewickiego – „Po drugiej stronie mostu”. Ta książka to trzecia część serii, która wcześniej zawierała „Czarne Koty” i „Ostatniego Goblina”. Bez względu na to, czy jesteś fanem Hryniewickiego, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z jego twórczością, ta recenzja pomoże Ci zdecydować, czy książka jest dla Ciebie.

Książka opowiada o dalszych losach Minsa, który po długiej wojnie z Południem marzy o zakończeniu tułaczki i rozpoczęciu nowego życia. Jednak zanim to nastąpi, musi wyrównać rachunki z Czarnymi Kotami. Mins zdaje sobie sprawę, że dopóki organizacja nie zostanie zniszczona, nie będzie mógł czuć się bezpieczny. W celu zminimalizowania ryzyka na rodzinnej wyspie, znajduje sojusznika w osobie Gwalberta Gurdenca.

Styl pisania Hryniewickiego jest płynny i angażujący czytelnika. Jego zdolność do tworzenia bogatych, szczegółowych opisów sprawia, że czytelnicy czują, jakby byli częścią świata, który stworzył. Jego dialogi są wiarygodne i pełne emocji, co dodaje głębi jego postaciom. Aby jeszcze bardziej wejść w opisany świat, w książce mamy mapki wysp i całego świata z powieści.

Książka porusza wiele tematów, w tym wojnę, lojalność, zdradę i walkę o przetrwanie. Jest to opowieść o duchowej i emocjonalnej podróży głównego bohatera, jego staraniach w zrozumieniu swojego miejsca w świecie i o tym, jakie konsekwencje niesie za sobą każdy wybór.

„Po drugiej stronie mostu” to książka, która zasługuje na uwagę. Edgar Hryniewicki znowu dostarcza nam fascynującej lektury. Zdecydowanie polecamy tę książkę wszystkim fanom literatury fantasy.

Szczegóły książki
Autor: Edgar Hryniewicki
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 486
ISBN: 9788383137292
Wymiary: 21 x 13.1 x 3.5 cm

Gdzie kupić?
Książka jest dostępna m.in. na stronie wydawnictwa Novae Res.

O autorze: Edgar Hryniewicki – rocznik 2000. Millennials z urodzenia, duchowo przynależny do pokolenia, w którym słowo „wyobraźnia” miało jeszcze swoją wagę. Student Wydziału Mechanicznego na Politechnice Białostockiej. Miłośnik książek, gier komputerowych i sportu, zwłaszcza piłki nożnej i jazdy na rowerze. Przygodę z literaturą rozpoczął w wieku kilku lat, pisząc u dziadków krótkie opowiadania. Jego debiutancka powieść „Czarne Koty” – którą zaczął tworzyć w wieku siedemnastu lat – ukazała się w 2020 roku, a dwa lata później na rynku wydawniczym pojawiła się jego druga książka pt. „Ostatni goblin”.


Dzięki uprzejmości wydawnictwa Novae Res nasi Czytelnicy mogą wygrać 2 egzemplarze książki „Po drugiej stronie mostu” Edgara Hryniewickiego. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy do 8 listopada do godz. 16.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza książka Edgara Hryniewickiego i w którym roku została wydana?

Książki wygrywają: Kasia Romanowska i Rafał Żuk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wygraj egzemplarze książki „Poza szlakiem” Barbary Korytkowskiej (recenzja)

Czy można zakochać się na nowo z sercem rozerwanym...

Droga z Białegostoku do Ameryki, czyli „Odnajdywanie ojczyzny” Lecha Foremskiego (recenzja)

"Odnajdywanie ojczyzny" Lecha Foremskiego to fascynująca podróż do wnętrza...

Recenzja książki „Buldożer” autorstwa Moniki Brańskiej (konkurs)

"Buldożer" to intrygujący thriller, który prowadzi czytelnika przez zakamarki...