Reklama

Kup bilety, dostaniesz voucher do Planetarium Kopernika

Data:

- Reklama -

Biblioteka Publiczna w Suwałkach – SOWA oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie łączą siły – instytucje przygotowały wyjątkową akcję promocyjną, w której do odebrania jest darmowy voucher do Planetarium Kopernika.

Za każde 2 bilety (indywidualne, kupione równocześnie) na wystawę SOWA Suwałki w Parku Naukowo-Technologicznym Polka-Wschód (ul. Innowacyjna 1) otrzymacie 1 bezpłatny voucher do Planetarium Kopernika. Wejściówkę będzie można wykorzystać w okresie od 1 grudnia 2022 r. do 30 stycznia 2023 r.

SOWA, Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach, to miejsce dla dużych i małych. Prowadzona jest przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. SOWA służy pobudzaniu kreatywności, popularyzowaniu nauki, rozwijaniu poczucia sprawczości oraz wsparciu indywidualnych, niekonwencjonalnych stylów uczenia się poprzez praktyki doświadczalne. Zapraszamy w godzinach wtorek-piątek 9.00, 11.30, 14.00 i w soboty 9.00-10.50; 11.10-13.00;13.20-15.10.

Regulamin promocji dostępny na  bpsuwalki.pl/sowa/ lub na www.kopernik.org.pl/sowa 

„Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Weź udział w konkursie i wygraj voucher do Centrum Nauki Kopernik

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej i jej oddział SOWA...

W tym tygodniu… w Suwałkach, Augustowie, Olecku

Trwa karnawał, a więc w nadchodzących dniach można spodziewać...

Firma z Suwałk w czołówce rankingu „Gazele Biznesu”

Drugie miejsce w województwie podlaskim w rankingu "Pulsu Biznesu"...

Najlepsi recytatorzy nagrodzeni

W Bibliotece Publicznej odbył się XXII Miejski Konkurs Recytatorski...
%d bloggers like this: