Reklama

Kup bilety, dostaniesz voucher do Planetarium Kopernika

Data:

- Reklama -

Biblioteka Publiczna w Suwałkach – SOWA oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie łączą siły – instytucje przygotowały wyjątkową akcję promocyjną, w której do odebrania jest darmowy voucher do Planetarium Kopernika.

Za każde 2 bilety (indywidualne, kupione równocześnie) na wystawę SOWA Suwałki w Parku Naukowo-Technologicznym Polka-Wschód (ul. Innowacyjna 1) otrzymacie 1 bezpłatny voucher do Planetarium Kopernika. Wejściówkę będzie można wykorzystać w okresie od 1 grudnia 2022 r. do 30 stycznia 2023 r.

SOWA, Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach, to miejsce dla dużych i małych. Prowadzona jest przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. SOWA służy pobudzaniu kreatywności, popularyzowaniu nauki, rozwijaniu poczucia sprawczości oraz wsparciu indywidualnych, niekonwencjonalnych stylów uczenia się poprzez praktyki doświadczalne. Zapraszamy w godzinach wtorek-piątek 9.00, 11.30, 14.00 i w soboty 9.00-10.50; 11.10-13.00;13.20-15.10.

Regulamin promocji dostępny na  bpsuwalki.pl/sowa/ lub na www.kopernik.org.pl/sowa 

„Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sowa MOBI — aplikacja dla czytelników suwalskiej biblioteki już dostępna

Od dziś jeszcze łatwiej możecie korzystać z zasobów Biblioteki...

W tym tygodniu

Bogata w wydarzenia majówka za nami, a przed nami...

8 maja Dniem bez Kar w suwalskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach z okazji...

Odkryj potencjał swojego pomysłu z Hub of Talents 3

1 maja startuje nabór do pierwszej tury inkubacji w...