Reklama

Koalicja dla Suwałk: Bożena Kamińska kandydatką do Rady Miejskiej

Data:

- Reklama -

Do wyborów samorządowych pozostało 45 dni. Kolejny komitet – Koalicja dla Suwałk przedstawił właśnie kandydatki, które otwierają listy w poszczególnych okręgach. Jedną z nich jest była posłanka i była dyrektor SOK-u, Bożena Kamińska.

– Wierzymy, że młodzi ludzie są siłą napędową przyszłości. Wierzymy w dialog międzypokoleniowy – podkreślił Michał Kowalewski, pełnomocnik komitetu podczas konferencji w Hotelu Velvet w Suwałkach.

Komitet młodych ludzi, którzy dołączyli do Koalicji, swoim nazwiskiem sygnuje Bożena Kamińska. Jak mówi – to oni przyszli do mnie z tą propozycją. – Zdobywali doświadczenie we współpracy z różnymi środowiskami politycznymi i społecznymi – np. w harcerstwie. Teraz zamierzają skorzystać z tych doświadczeń, aby wprowadzić pozytywne zmiany w mieście – dodała Bożena Kamińska.

Dla Koalicji dla Suwałk, głos młodego pokolenia jest nie tylko ważny, ale i niezbędny podczas wyborów samorządowych. To prawdopodobnie jedyny komitet w kraju, gdzie listy otwierają same kobiety – liderki, wolontariuszki, studentki: Sylwia Felkner, Bożena Kamińska, Julia Pojawa oraz Dorota Radziewicz-Galińska.

Komitet startuje z następującym programem:

Fot. Niebywałe Suwałki

@niebywalesuwalki Bożena Kamińska jedną z kandydatek do Rady Miejskiej w Suwałkach z KWW Koalicja dla Suwałk. #suwalki #wybory2024 #bozenakaminska #koalicjadlasuwalk #niebywalesuwalki ♬ dźwięk oryginalny – NiebywaleSuwalki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Przed drugą turą „straszenie Juszkiewiczem” i zwolnieniami

Kontrkandydat urzędującego prezydenta Suwałk, Czesława Renkiewicza - Jacek Juszkiewicz...

Paweł Wnukowski z najlepszym wynikiem w okręgu nr 2 do Sejmiku

W wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego w okręgu nr...

Będzie druga tura. Czesław Renkiewicz powalczy o wynik z Jackiem Juszkiewiczem

W Radzie Miejskiej w Suwałkach 12 mandatów zdobył komitet...

Komitet „Razem dla Suwałk” podsumował kampanię

W piątek, 5 kwietnia w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód odbyła...