Reklama

„Żywioły kobiety” – odkryj siłę kobiecego potencjału podczas warsztatów na Suwalszczyźnie

Data:

- Reklama -

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad pełnią swojego potencjału? Czy czujesz, że istnieje w Tobie coś więcej, co czeka na odkrycie? Jeśli tak, to warsztaty „Żywioły kobiety” organizowane przez Studio Zmiany to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Od 23 do 25 lutego, w malowniczym Pensjonacie Na Wzgórzu w Udrynie, na Suwalszczyźnie, będziesz miała okazję odkryć wszystkie aspekty swojej kobiecości.

Materiał partnera.

Idea

Studio Zmiany Suwałki – Organizator warsztatów

Studio Zmiany, znane ze swojego holistycznego podejścia do zdrowia i dobrej kondycji, zaprasza Cię na trzydniowe wydarzenie (23-25 lutego), które pozwoli Ci na rozwój w przyjaznym, otwartym i bezpiecznym środowisku. Dzięki doświadczonym specjalistom od terapii naturalnych, kosmetologii i dietetyki, teatru, ale też akrobatyki i animal flow będziesz miała możliwość przejścia przez proces poznania siebie na zupełnie nowym poziomie.

Warsztaty poprowadzą wybitni specjaliści: Przemysław Bulski, znany z kanału YouTube, hipnoterapeuta i trener zmiany; Anna Sikorska z PARUS Centrum Rehabilitacji niemowląt, dzieci i dorosłych, fizjoterapeutka i wykładowczyni; Adrian Rentel, trener akrobatyki i animal flow; Anna Szafranowska, trenerka głosu oraz Ewa Radzewicz, mgr dietetyki klinicznej i coach dietetyczny.

Podczas warsztatów „Żywioły kobiety” skoncentrujesz się na lepszym poznaniu każdej części siebie, każdego elementu, żywiołu – od pasji i siły, poprzez emocjonalną głębię, po inteligencję i pragmatyzm. Każdy dzień będzie poświęcony innemu żywiołowi, co pozwoli Ci zanurzyć się w różnorodnych aspektach swojej osobowości. 

Głównym celem jest praca z wewnętrznym dzieckiem, eksploracja emocji, oraz wsparcie w radzeniu sobie z traumą. Znane techniki i narzędzia będą używane jako skuteczne środki w celu odkrycia i uzdrawiania głęboko zakorzenionych obszarów życia uczestniczek. Warsztaty obejmą także aspekty praktyczne, takie jak zarządzanie finansami.

Każdy z Żywiołów – Wody, Ziemi, Ognia i Powietrza – symbolizuje unikalny obszar pracy nad sobą, oferując uczestniczkom różnorodne techniki i podejścia do zmiany. Dodatkowo, podczas warsztatów, specjaliści pokażą, jak te umiejętności można zastosować w praktyce, aby wspomóc rozwój osobisty i emocjonalny.

Organizatorzy pragną, abyś poczuła się pewna siebie, wartościowa, seksowna, silna, spokojna i była przede wszystkim sobą. 

Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie organizatora, stronie wydarzenia lub w naszym kalendarzu.

Żywioły kobiety – warsztaty wydobywające Twój potencjał w Udrynie (Jeleniewo)

Uczestniczki będą miały niepowtarzalną okazję odkrycia swojego wewnętrznego potencjału i uwolnienia żywiołów, które kierują ich życiem. Pierwszego dnia, zanurzymy się w „Żywioł wody”. Już pierwszego dnia uczestniczki będą mogły doświadczyć czegoś nowego – podczas zabaw integracyjnych i sesji arteterapii (Adrian Rentel), które pomogą odkryć ekspresję poprzez sztukę.

Drugi dzień zapowiada się intensywnie. Fizjoterapeutka Anna Sikorska poprowadzi warsztaty „Automasażu w praktyce”, skupiając się na relaksacji poprzez intuicyjny dotyk. Następnie, przeniesiemy się do „Żywiołu Ognia”, gdzie Przemysław Bulski poprowadzi sesję „Podróży Bohatera”, pomagając uczestniczkom odkryć ich unikalny potencjał.

Ostatni dzień poświęcony będzie „Żywiołowi Powietrza. Adrian Rentel wyzwoli w uczestniczkach moc „Animal Flow”. 

Jakie żywioły będą rządzić warsztatami?

Żywioł Ognia: Jeden z dni poświęcony jest żywiołowi ognia – temperamentowi, aktywności, entuzjazmowi. Pozwól swojej pasji rozkwitać, odzyskaj sprawczość i odkryj swój seksapil.

Żywioł Wody: Będzie też okazja na podróż do żywiołu wody – emocji, intuicji, płynności. Uwolnij swoje emocje, pogódź się z przeszłością, popraw kontakt z intuicją i oczyść umysł oraz relacje.

Żywioł Powietrza: Nadejdzie też czas na żywioł powietrza – inteligencję, komunikatywność, ciekawość. Odkryj swoje mocne strony, pokochaj wewnętrzne dziecko i bądź otwarta na ciekawość świata.

Żywioł Ziemi: Uczestniczki warsztatów skupią się również na żywiole ziemi – pragmatyzmie, koncentracji, spokoju. Uziem swoje myśli, ruszaj do przodu i koncentruj się na celu. Teraz nic nie będzie Cię zatrzymywać.

Nie zabraknie również czasu na relaks i regenerację. Dodatkowe atrakcje, takie jak fireshow, sauna, koncert z muzyką na żywo czy morsowanie, zapewnią Ci możliwość odprężenia się i oderwania od codzienności. Uczestniczki, które chcą przyjechać z dzieckiem, nie powinny wahać się ani chwili – organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci powyżej 5. roku życia.

Zapisy

Nie czekaj, zapisz się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona, a cena minimalna obowiązuje tylko do 10 lutego. Skontaktuj się ze Studiem Zmiany pod numerem 798 480 296 i dołącz do naszej grupy kobiet gotowych odkryć swój potencjał i siłę!

Dostępne są dwa warianty uczestnictwa – warsztat wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem – bilet na pełne wydarzenie zakupisz na stronie: https://studio-zmiany.suwalki.pl/…/Bilet-na…/184 oraz wejście na dowolny warsztat  – bilety dostępne na: https://studio-zmiany.suwalki.pl/…/Udzial-w…/185

Miejsce

Pensjonat Na Wzgórzu to miejsce, które przyciąga gości swoim urokiem nie tylko w letnim sezonie. Położony w Udrynie, malowniczej miejscowości na Suwalszczyźnie, oferuje swoim gościom nie tylko noclegi, ale również możliwość organizacji wesel, spotkań biznesowych i szkoleń – jak w tym przypadku. To idealne miejsce na wypoczynek od zgiełku miasta i wyciszenie się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Trwa Wigrosfera (foto)

5. edycja Festiwalu "Wigrosfera" rozpoczęła się koncertami w Suwalskim...

W lipcu 5. edycja Festiwalu „Wigrosfera”. Gwiazdą wydarzenia będzie fiński zespół Ensemble Gamut!

Festiwal "Wigrosfera" to wyjątkowe wydarzenie, które łączy muzykę z...

W lipcu 5 edycja Festiwalu „Wigrosfera”

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 5...

Dużo wydarzeń w tym tygodniu

Koncerty - również młodzieżowe i gospel, spotkania, gra miejska,...